Poslednje poruke na forumu

FEST 2010 na FDU
četvrtak, 18 februar 2010

mt_ignore:fest2010I ove godine se na Fakultetu Dramskih Umetnosti organizuju besplatne projekcije i razgovori sa autorima filmova sa ovogodišnjeg FEST-a. Ovogodišnji program na FDU počinje u ponedeljak 22. februara i traje narednih 8 dana.

Raspored projekcija:

Ponedeljak 22.2.

10:00 ŠIROM OTVORENIH OČIJU/ EINAYM PKUHOT (91 min, Izrael, Nemačka, Francuska)
Promocija filmskog časopisa FILAGE, gosti DEJAN DABIĆ i SRDJAN SAVIĆ
12:00 LURD / LOURDES (99 min, Austrija, Francuska, Nemačka )
14:00 LIBAN (92 min, Nemačka, Izrael, Francuska, Liban; Dist: Megacom)
GOST: SAMUEL MAOZ (r)

Utorak 23.2.

10:00 32. DECEMBAR (90 min, Republika Srpska, Srbija)
GOSTI: SAŠA HAJDUKOVIĆ (r), NIKOLINA DJORDJEVIĆ (u), SLOBODAN PERIŠIĆ (u)
12:00 OČNJAK/ KYNODONTAS (96 min, Grčka)
14:00 POLJSKO-RUSKI RAT / WOJNA POLSKO-RUSKA (108 min, Poljska)
GOSTI: XAWERY ZULAWSKI (r), JACEK SAMOJLOWICZ (prod)

Sreda 24.2.

10:00 DUGA NOĆ / AL LAIL ALTAWEEL (94 min, Sirija)
GOST: HATEM ALI (r)
12:00 MORFIJUM/ MORPHIA (102 min, Rusija)
14:00 LJUDI NA MOSTU / KÖPRÜDEKILER (87 min, Turska, Nemačka, Holandija)
GOST: FABIAN MASSH (prod)

Četvrtak 25.2.

10:00 NE OSVRĆI SE (111 min, Francuska, Luksemburg, Belgija, Italija; Dist: First Production)
GOST: MARINA DE VAN (r)
12:00 ŽELJA / DESIRE (93 min, V. Britanija) GOST: GARETH JONES (r)
14:00 METASTAZE (82 min, Hrvatska)
GOSTI: BRANKO SCHMIDT (r), STANISLAV BABIĆ (prod), LUKA BABIĆ (izvr.prod), RENE BITORAJAC (u)

Petak 26.2.

10:00 ČOVEK KOJI JE POJEO SVOJE TREŠNJE/ MARDI KE GILASS HAYASH RA KHORD (77 min, Iran)
GOST: PAYMAN HAGHANI (r)
12:00 NA GRANICI (74 min, Srbija, Prod: Vitagraf)
GOST: ŽARKO DRAGOJEVIĆ (r) i ekipa filma
14:00 LUTKA NA NADUVAVANJE/ KUKI NINGYO (125 min, Japan)

Subota 27.2.

10:00 CENTAR ZA PRANJE FILMOVA (83 min, Srbija, Prod: SrK)
GOST: SRDJAN KNEŽEVIĆ (r) i ekipa filma
12:00 RAMHAND PAKISTANI / RAMCHAND PAKISTANI (90 min, Pakistan)
14:00 ŽIV / ALIVE (90 min, Austrija)
GOST: ARTAN MINAROLLI (r), KRESHNIK XHELILAJ (g), EBBA SINZINGER (prod)
20:00 ŽURKA

Nedelja 28.2.

10:00 BUBEN. BARABAN / BUBEN. BARABAN (105 min, Rusija)
12:00 ISKASAPLJENA / KINATAY (102 min, Francuska, Filipini)
14:00 FLEŠBEK / FLASHBACK (90 min, Srbija, Prod: Filmska kuća Gnezdo)
GOSTI: ALEKSANDAR JANKOVIĆ (r) i ekipa filma

Ponedeljak, 1.3.

10:00 VERUJEM U ANDJELE (101 min, Hrvatska)
GOST: NIKŠA SVILIČIĆ (r) i ekipa filma
12:00 KOREJSKA SVADBENA KUTIJA / DIE KOREANISCHE HOCHZEITSTRUHE (82 min, Nemačka)

Zvaničan program festivala koji se prikazuje u Sava centru, Dvorani Kulturnog centra i Kinoteci možete preuzeti ovde, a raspored novinarskih projekcija ovde.

 
< Prethodno   Sledeće >
Follow us on Foursquare
EUnet

Vesti iz opštine

  • Радно време Управе општине Нови Београд
  • Изложба Весне Зарев у Блок галерији
  • На радост малишана одржана предускршња инклузивна радионица
  • Управа градске општине Нови Београд због ускршњих празника неће радити oд петка до понедељка, од 14. до 17. априла 2017. године
  • У новобеоградским „Павиљонима“ откривена биста сликару Павлу Никитовићу Нику

Trenutno na TV-u

TV uživo