Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Blokovi - Novi Beograd - ForumBlokoviBeton blokNovi parking u bloku 64 iza Immo outlet centra
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: Novi parking u bloku 64 iza Immo outlet centra  (Pročitano 23081 puta)
ivke
Administrator
Hero Member

« poslato: 21. Март 2012, 15:06:25 »

Počeo je da se gradi ovih dana

Saopštenje Opštine:

U Bloku 64, iza Imocentra, uskoro će biti napravljen parking sa više od 160 mesta. Izradu idejnog projekta za uređenje novog parkinga na mestu neuređene zelene površine finansirala je opština Novi Beograd.

Ova vest svakako će obradovati sve stanovnike Bloka 64 jer je manjak mesta za automobile jedan od najvećih problema ovog kraja.

Na potrebu rešavanja ovog problema ukazao je Nenad Milenković, predsednik opštine, koji je danas posetio lokaciju budućeg gradilišta.

- Prema projektu biće uređena 163 nova parking mesta. Ulaz i izlaz sa parkinga biće sa već postojeće saobraćajnice, a u planu je da se pored već postojeće izgradi i deo nove pešačke staze. Vrednost projekta je oko 15 miliona dinara - rekao je Nenad Milenković.

Novi Beograd zbog izgradnje poslovnih objekata i stanova poslednjih godina ima veliki problem sa manjkom mesta za automobile.

Zbog toga je opština Novi Beograd kao jedan od prioritetnih zadataka na celoj svojoj teritoriji uredila veliki broj novih parkirališta, u Bloku 3, na Bežanijskoj kosi i drugim lokacijama.

* parkingblok64.jpg (268.1 KB, 1136x852 - pregledano 863 puta.)
Sačuvana

kauboj3
Newbie
*

« Odgovor #1 poslato: 09. Мај 2012, 22:05:06 »

Lepo je to što se gradi parking. Naravno i neophodno. Ali čini se da još jedno mesto predstavlja crnu tačku u bloku 63. To je u broju 34 i 34a. Tačnije to je iza poslovne zgrade Azara. Na tim adresam je DHL, nekoliko banaka, kafića i većih prodavnica. I svi se parkiraju ispred stambenih zgrada. A onda kada se završi posao i zaposleni u tim firmama odu sa parkinga, dolaze rekreativci u fitnes centar. Svi dodju kolima i sami pa tako odjednom na parkingu nema mesta za stanare. U isto vreme do ulice Jurija Gagarina nema ni jednog parking mesta. Nadam se da će i tu biti napravljen parking pa će i te firme, kafići i banke bolje raditi a stanari imati gde da parkiraju automobile kada se vrate sa posla

* parking.JPG (197.39 KB, 640x427 - pregledano 809 puta.)
Sačuvana
sandrela
Newbie
*

« Odgovor #2 poslato: 22. Октобар 2013, 06:55:39 »

Napisala sam informativni tekst o tome zašto ja mislim da ne treba dozvoliti postavljanje antena i izdelila ga komšijama, pri čemu nisam vršila pritisak ni na koga da usvoji moje mišljenje, već sam ih samo pozvala da razmisle.

« Poslednja izmena: 21. Август 2014, 10:20:14 sandrela » Sačuvana

Stranice: [1]
Štampaj
Prebaci se na: