Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Stranice: 1 ... 3 4 [5]
Štampaj
Autor Tema: Tržni centar Tuš, blok 62  (Pročitano 123926 puta)
beket
Newbie
*

« Odgovor #60 poslato: 28. Фебруар 2012, 16:40:51 »

dakle, taj tuš je sad odavno - "idea super" --- ali nije ni približno dobar kao onaj u bloku 64 (immo centar): ovamo isto imaju dovoljno prostora za povrće, ali nije tako bogata ponuda, nije ni sveže, prosto zato što je slabija poseta, a verovatno i zbog slabije organizacije -

ne vidim kako mogu da otvorim novu temu, pa ću ovde nastaviti ....

imamo novi supermarket u bloku, preko puta maksija, neki crnogorci-mesari (maksimovic)
danas sam bila prvi put, vidim da nešto nije popularan, nema gužve, tu i tamo neke bakice bauljaju i gunđaju kako nije uopšte jeftiniji (ko je reko da treba da bude?)

ja sam prilično probirljiva po pitanju hrane, ali cenim neke elemente:::
konačno u ponudi imamo svežu mladu jagnjetinu i teletinu /to nije bilo kod ovih drugih ni pred praznike/ - centralni deo supermarketa je mesara /a što miriše kod sušenog mesa - ko u pušari/, a ostalo kao dodatak - prilično slab...
no, ima nekih sitnica koje obećavaju: uvoze ne samo podravkine konzerve, nego i neke naše koje nisu mnogo zastupljene kod drugih /možda samo u onom novosadskom, univers - kako beše.../

no, da ne ispadne reklama, ovo što pišem je ipak kritika:::
tu u blizini od par stotina metara imamo nekoliko supermarketa koji se ne takmiče u kvalitetu, nego u akcijskim super-niskim-cenama (kao da su sve babe zaboravile naočare kod kuće i ne čitaju rok trajanja)

ima ovde ljudi koji bi platili više za kvalitet nego za količinu...

propašće i ovaj maksimović, kao što je i onaj bingo, bambo - kako beše? ne sećam se...

Sačuvana
beket
Newbie
*

« Odgovor #61 poslato: 15. Април 2014, 18:52:36 »

A eto znala sam: odoše i Crnogorci (Martinovići), taj market sad drže Valjevci (potpisuju račun kao #Eurocentar), kao promenili koncepciju, prodaju i pljeskavice na šalteru, unutra nude pakovano pečenje s ražnja... Ma sve je to lepo, ali...

...ali! Izgleda da su nagomilali robu i više tamo ni sveže meso nije sveže...
(upravo sam bacila jedan paketić, glupača nisam ni omirisala šta su mi spakovali)

Sačuvana
OOOO1
Newbie
*

« Odgovor #62 poslato: 25. Јун 2014, 12:59:33 »

slozno u protest
Sačuvana

Stranice: 1 ... 3 4 [5]
Štampaj
Prebaci se na: