Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Stranice: 1 2 [3] 4 5
Štampaj
Autor Tema: Tržni centar Tuš, blok 62  (Pročitano 123929 puta)
bdlepotica
Newbie
*

« Odgovor #30 poslato: 26. Јун 2008, 08:59:56 »

strategija Maxi-jja od skora tj otvaranja konkurentskih marketa je da spusti cene malo vise od nivoa Tempa kako bi oduvali konkurenciju.

ma Tus oduvace vas MISKO
Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #31 poslato: 26. Јун 2008, 10:13:01 »

I posle neka neko kaže da  Misković nije poštenim i vrednim radom napravio ovolku imperiju. Pa čoveka ni sada, u ovim godinama, ne mrzi da posećuje internet forume i olajava konkurenciju. Alal vera za posvećenost poslu gosn Miško.

PS
Ako želite da budete sponzor našeg malog ali veoma uticajnog sajta ne ustručavajte se da nas kotnaktirate Smeško
Sačuvana

BadMan
Hero Member

« Odgovor #32 poslato: 26. Јун 2008, 10:53:29 »

Pih.
Prodao bi se za sitne, krvave pare...
Sačuvana

bdlepotica
Newbie
*

« Odgovor #33 poslato: 27. Јун 2008, 16:16:51 »

izgleda da nam je tudje - uaaaa slovenacko uvek sladje,

e uz inat cu da kupujem kod Miska jer je TUs zestoko sranje i najskuplji market u gradu
Sačuvana
Justina
Newbie
*

« Odgovor #34 poslato: 24. Јул 2008, 02:12:46 »

I posle neka neko kaže da  Misković nije poštenim i vrednim radom napravio ovolku imperiju. Pa čoveka ni sada, u ovim godinama, ne mrzi da posećuje internet forume i olajava konkurenciju. Alal vera za posvećenost poslu gosn Miško.

PS
Ako želite da budete sponzor našeg malog ali veoma uticajnog sajta ne ustručavajte se da nas kotnaktirate Smeško

LOL

Uze mi slova iz tastature
Sačuvana
beket
Newbie
*

« Odgovor #35 poslato: 13. Новембар 2008, 20:30:03 »

mene ne zanima cena, nego kvalitet i usluga! a sto stariji market, to sve gori... maxi je bio nekad super, bili su redovi za meso, morao si broj da uzmes, posle se pokvarise... posle dodje idea, maxi napravi neku malu revoluciju, malo se popravi, pa se opet vrati na staro... sad ga tus kao ne zanima, ali sve ima svoje kupce
Sačuvana
The_carobnjak
Newbie
*

« Odgovor #36 poslato: 13. Новембар 2008, 20:57:43 »

Jednom usao u Tus i to je sve. Skup, a i navikao na maxi.. tacno znam gde sta stoji. Smeško
Madaaaaa..kasirke iz Maxija mi vremenom postaju sve vise kao kasirke iz C marketa.. nema vise "Dobar dan"... i te fore s pocetka rada, nego "kako ti mama,tata,jesi li polozio ispit?" iako.. nikada nismo pricali o mojoj porodici i ispitima, ona ZNA. Smeško E to je zanat.
Sačuvana
bdlepotica
Newbie
*

« Odgovor #37 poslato: 23. Фебруар 2009, 09:02:25 »

ne da je skup nego ubija,,,,,poluprazan , cula sam da su zavrnuli dobavljace pa nema isporuke...

te njihove fore sa " zakljucanim" cenama su za one artikle kojih nema na policama ili koji su inace skuplji kod njih u odnosu na maxi....tesko sr*nje
Sačuvana
bata corlaja
Global Moderator
Sr. Member

« Odgovor #38 poslato: 23. Фебруар 2009, 11:00:40 »

Vidim da krece borba protiv konkurencije na sve moguce nacine, pa cak i preko foruma, koliko vidim ukljucila se i Milka Forcan.
Valjda ce da se sete jednog dana da je najbolji nacin da privuku musterije  smanjenje cena
Sačuvana
Mortisha
Full Member

« Odgovor #39 poslato: 26. Фебруар 2009, 20:32:38 »

E to si lepo rekao.. 
svi drze iste cene Smeško
Sačuvana
kamichak
Newbie
*

« Odgovor #40 poslato: 27. Фебруар 2009, 09:43:46 »

ja ljudi ne znam sta je sa vama. tusu nista ne fali. nista nije skuplje... normalna prodavnica...
Sačuvana

Am I the only one who gives a shit about rules?
beket
Newbie
*

« Odgovor #41 poslato: 28. Фебруар 2009, 20:32:09 »

najveća blamaža je s ovim karticama u tušu: vidim, neke babe navalile kao da je sve džabe, tj. 50% jeftinije... glupače! akcijska prodaja, ništa više... naravno, uglavnom artikli kojima uskoro ističe rok trajanja...
Sačuvana
barbika
Newbie
*

« Odgovor #42 poslato: 21. Март 2009, 20:52:07 »

cula sam da u TUšu zapošljavaju samo vezice od nekog Slovenca mada piljarica kod njih mošeš da budeš samo tako.....

preko luleka direktora do posal i opstanka u TUŠU-jadno a i te jadnice su bas nisko pale
Sačuvana
barbika
Newbie
*

« Odgovor #43 poslato: 01. Април 2009, 07:37:41 »

zaposljavaju samo devojke - fufice
Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #44 poslato: 01. Април 2009, 08:12:35 »

Stvarno? Pa od sad onda stalno idem tamo Smeško