Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Stranice: 1 2 3 [4] 5
Štampaj
Autor Tema: Tržni centar Tuš, blok 62  (Pročitano 123922 puta)
barbika
Newbie
*

« Odgovor #45 poslato: 05. Април 2009, 17:39:38 »

ma to nuisu prodavacice vec neke iz sluzbe za marketing i pr...
vrlo ruzne price kruze o njima u poslovnom svetu...
koliko devojke mogu nisko da padnu.....pr je neka mala namazana
Sačuvana
Su
Full Member

« Odgovor #46 poslato: 18. Децембар 2009, 17:15:30 »

U Tusu malo smrducka.  Usne su mi zapečaćene
Sačuvana

"Postoje samo dve vrste ljudi sa kojima ne mogu da izadjem na kraj:to su oni koji sve znaju i oni koji ne znaju nista" S.
Tokica
Newbie
*

« Odgovor #47 poslato: 19. Децембар 2009, 17:36:17 »

ma odakle ljudima novac za sve... malo je blavorsko mesto...!
Sačuvana
beket
Newbie
*

« Odgovor #48 poslato: 12. Април 2011, 15:00:34 »

od prekjuče - zatvoren
Sačuvana
Vitke
Newbie
*

« Odgovor #49 poslato: 13. Април 2011, 12:43:34 »

Tus vise ne postoji, postace Idea umesto Tusa
Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #50 poslato: 14. Април 2011, 12:04:20 »

Slovenačka kompanija Tuš Holding potvrdila je danas da je preduzeće IDEA preuzelo njihovih šest prodavnica u Srbiji.

Strateški potez je izveden sa ciljem dugoročne optimizacije svojih delatnosti i tako realizovali jedan od važnih poteza planirane strategije razvoja Tuš Holdinga, saopštila je ta kompanija.

Racionalizacija na srpskom tržištu je strateška odluka koju su u Tušu izveli sa ciljem dugoročne stabilizacije svoje primarne delatnosti.

"Odluka o ponudi za preuzimanje prodavnica u Srbiji je bila, u današnjoj ekonomskoj situaciji, jedan od važnijih poteza strategije razvoja koji smo postavili do 2015. godine,˝ pojasnili su u Tuš Holdingu.

Prodavnice preuzima preduzeće IDEA, koje će preuzeti i zaposlene u njima, navedeno je u saopštenju.

Tokom prošle godine Tuš Holding je postigao planiranih 830 miliona evra prihoda. U vremenu zaoštrene ekonomske situacije, ne samo da su realizovali zacrtane ciljeve, nego su u odnosu na 2009. godinu prihode čak podigli za više od 11 miliona evra, što preduzeće ponovo svrstava u vrh najvećih slovenačkih preduzeća.

Ova godina za preduzeće je važna zbog brojnih poslovnih ciljeva, koje su postavili.

"Zacrtana strategija našeg razvoja je dugoročna, dobro smišljena i planira i u buduće intenzivan razvoj širokog spektra delatnosti u okviru Tuš Holdinga", pojasnili su u celjskom preduzeću.
Sačuvana

Vitke
Newbie
*

« Odgovor #51 poslato: 15. Април 2011, 09:51:37 »

Volela sam da kupujem u Tusu sa onom karticom koja je omogucavala popust.
Da li treba cuvati te kartice ako Tus namerava da zadrzi svoje poslovanje u Beogradu. Mogli su to da napisu.
Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #52 poslato: 16. Април 2011, 18:31:39 »

Prefarbali su zelenu boju u crvenu i nakačili idea plakate. Piše uskoro otvaranje

* idea-tus.JPG (112.76 KB, 800x482 - pregledano 863 puta.)
Sačuvana

bdlepotica
Newbie
*

« Odgovor #53 poslato: 17. Април 2011, 17:23:13 »

znaci, imamo ideju umesto Tusa?? da su malo bolje radili mozda bi i opstali na trzistu, imali su dobar marketing, dobro su osmislli koncepciju ali opet trt, zaznula ih kriza...
Sačuvana
beket
Newbie
*

« Odgovor #54 poslato: 17. Април 2011, 18:05:23 »

evo šta sam sve kupovala u tušu, a što nije bilo kod drugih:
- gotova hrana /prošle godine je još nekako valjala, ali prodavačice na delikatesu su se menjale svakih mesec dana i bilo je sve gore, na kraju nepodnošljivo/
- sveže kobasice /pre dve godine, dok nisu počeli da ubacuju koske i ostale otpatke/
- laško pivo /dok ga je bilo/
- proizvodi podravke: pasulj sa slaninom, kompot od breskve...
- ono što nije bilo baš sveže: hleb i pecivo, voće i povrće -

ali ako ostanu isti ljudi, a samo istovare zalihe "k plus" - nemam šta tamo da tražim!

činjenica je da idea /immo centar/ uvek ima veću gužvu nego maxi ili taj bivši tuš, ali to je valjda zbog dobre lokacije, tamo ima mnogo ljudi kojima je čak i maxi daleko -

a pored tuša se udenuo i onaj uni... kako-beše?

u suštini, koncepcija je kod svih slična: stalno neke akcije, neke promocije, silne gluposti, popusti za penzionere, /tuš/-kartice, odložena plaćanja, itd.
--- sve samo da se kupi što više, ništa drugo!

a o kvalitetu nema priče: ovo su ipak bedni blokovi, spavaonica za gladne radne ljude, nema tu mesta za kvalitet, ćorave babe gledaju samo krupno napisanu cenu, a za rok trajanja ne pitaju...

kako piše na reklami, zvanično otvaranje je 19. aprila u 11h -
Sačuvana
bdlepotica
Newbie
*

« Odgovor #55 poslato: 17. Април 2011, 21:07:45 »

sad mi je cak i zao, a bilo mi je blizu....i ja sam pila lasko pivo, mada ga ima i u merkatoru
Sačuvana
leela
Jr. Member
**

« Odgovor #56 poslato: 18. Април 2011, 21:45:17 »

Ja sam se skoro rasplakala čitajući o zlehudoj sudbini Tuša Plačko

Dajte bre ljudi, zar ova tema zaslužuje toliko prostora?
Sačuvana
vesnac
Newbie
*

« Odgovor #57 poslato: 21. Април 2011, 13:25:44 »

Juce sam bila u ovoj Idei. Imam utisak da je vidno prljavije nego sto je bilo u Tusu. Ono sto je ostalo isto je da prodavacice uvaljuju nevazecu sitninu.
Sačuvana
Vitke
Newbie
*

« Odgovor #58 poslato: 25. Април 2011, 12:24:08 »

E Vesnac bas preterujete. Bila sam i ja u Idei, svidja mi se ima veci izbor robe, dosta akcijskog snizenja.
Sačuvana
zmaj sa save
Jr. Member
**

« Odgovor #59 poslato: 07. Мај 2011, 11:51:33 »

ukleto mesto
Sačuvana

ma vazno je belyati  u dobrom drustvu uz pivo i ziku
Stranice: 1 2 3 [4] 5
Štampaj
Prebaci se na: