Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: APS - Apolitična partija Srbije  (Pročitano 12340 puta)
Zoran Valuta, zvani Kiza
Full Member

« poslato: 13. Април 2012, 14:02:32 »

Krenuli ste na glasanje? Dosta vam je svega a ne znate kako to da promenite? Ne želite da se vaš glas iskoristi kao "plus 1" za neku stranku? IMAMO REŠENJE ZA VAS!!

Da, u pravu ste, ne možete ništa da promenite. Ali vi ćete kao savestan gradjanin izaći na izbore, dopustiti da vas isprskaju tamo nekim sprejom i ostaviti prazan glasački listić ili možda dopisati nešto na njega, docrtati lascivne falusoidne oblike ili tome slično samo da se vaš glas ne bi iskoristio u svrhu pobede vladajuće ili možda neke druge stranke.

ZAŠTO? Zašto svi mi istomišljenici, koji ne želimo ovakvu politiku u našim životima, moramo da izmišljamo političke kandidate, "kreativne" crteže? Zašto svi ne bismo imali samo JEDNU opciju, opciju kloja oslikava naš bunt i trenutno stanje u državi?!

APOLITIČNA PARTIJA SRBIJE ima rešenje za vas!! Na glasačkom istiću će ih biti mnogo, svi sa istim ciljem - da se uzmu vaši novci. MI nemamo taj cilj!! NAMA ne treba vaš novac!! NAMA treba SAMO vaš potpis!!

Kada dodje vreme izbora, ispod svih onih kandidata potrebno je samo da dopišete "Apolitična partija Srbije. Svi u APS!! Jer mi znamo zašto."
(ako ste u mogućnosti slikajte vaš listić i postavite fotografiju na ovu stranicu, da se vidi koliko nas ima)

SVI U APS!! JER MI ZNAMO ZAŠTO!!

http://www.facebook.com/pages/APS-Apoliti%C4%8Dna-partija-Srbije/357864594265344
Sačuvana

-'Alo, bre, Kecmane, bre, u redu je, bre...mrš, bre, deco u pi**u materinu!!
-Smiri se, Zorane, deca su to...
Stranice: [1]
Štampaj
Prebaci se na: