Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Blokovi - Novi Beograd - ForumBlokoviKajblo bleyaKomunikacija sa opstinskim organima
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: Komunikacija sa opstinskim organima  (Pročitano 5643 puta)
donkihot
Newbie
*

« poslato: 02. Јун 2011, 14:21:39 »

Sledecu poruku na forumu poslao sam 25.02.2010 godine.Od tada se nije nista promenilo.Molim Vas da posaljete poruku na jedan od dole navedenih naslova i da potvrdite ili negirate mogucnost takve komunikacije,
Nekada davno,do dolaska novog Predsednika opstine,postojao je forum Novog Beograda.On je ukinut iz meni nepoznatog razloga,pa i ako sam uputio vise mejlova Predsedniku,jer jedino njegova adresa funkcionise nema akcije.Na sadasnjem sajtu,postoje dve opcije,pitajte opstinsku vlast i budite inspektor,ali NI JEDANA ne funkcionise.Nadam se da svi znate kakva je komunikacija sa  ovog foruma,mogla da se oavlja i sa opstinskim sluzbama i sa gradjanima medjusobno.Pokusao sam nesto sa predsednicom mesne zajednice "Sava",ali bez uspeha.Zato molim sve ucesnike ovog dobrog foruma,da sa svoje strane,preko mesnih zajednica ili mejlovima pokusa da ODOBROVOLJI predsednika opstine da ovaj forum ponovo otvori,kao i da dve pomenute opcije za komunikaciju sa Opstinom prorade.
Zahvaljujem svima.

Sačuvana
Stranice: [1]
Štampaj
Prebaci se na: