Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

43641 poruka u 36442 tema- 2042 članova - Poslednji član: apple2000
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: CRNA REKA  (Pročitano 6128 puta)
Mortisha
Full Member

« poslato: 01. Јун 2009, 20:18:42 »

Pravoslavno-misionarski centar

... jeste da tema nije vezana za blokove Smeško
ali me interesuje sta mislite o metodama lecenja u ovom duhovno-rehabilitacionom centru?
Sačuvana
bata corlaja
Global Moderator
Sr. Member

« Odgovor #1 poslato: 01. Јун 2009, 23:23:27 »

Ranije si imala samo metadonsku terapiju, sad imas izbor:ili metadon ili lopata.
Uvek je dobro kad imas siri izbor, zato je Bog ljudima i dao slobodnu volju, da mogu da izaberu i da posle ne krive Boga zbog svog pogresnog izbora.
Mozes da izaberes da postanes zavisnik a sad zahvaljujuci bozjim ljudima mozes da izaberes i terapiju
Sačuvana
Mortisha
Full Member

« Odgovor #2 poslato: 02. Јун 2009, 22:49:00 »

e vidis nisam tako gledala na stvar Smeško

mada je pitanje da li oni zaista izaberu batine kao terapiju.. a jos je vece pitanje imaju li te batine ikakvog uticaja..
Sačuvana
geopard
Newbie
*

« Odgovor #3 poslato: 03. Јун 2009, 18:24:31 »

Svet nije cvetna bašta...
Sačuvana
Su
Full Member

« Odgovor #4 poslato: 04. Јун 2009, 17:14:39 »

Moje misljenje je da tema nije tako jednostavna kako je prikazuje snimak na youtube.

A posebno su mi super svi ovi neprijatelji fizicke torture I svi ovi sto se javljaju iz Palmoticeve, a oni koji su se tamo nekad svojom nesrecom nasli dobro znaju kako ima stvari koje vise bole od fizickog udarca.  Jeste hvala im ne koriste lopatu za vreme lecenja, ali se ona koristi posle njihovog lecenja na nekom drugom mestu.
A onda opet, protojerej je jos pre godinu ili dve bio u Utisku nedelje I javno govorio o povremenoj primeni nasilja (ne kao metodi lecenja)  u Crnoj Reci, ali to tad nikog nije nesto posebno interesovalo.

Stvarno sam veliki neprijatelj nasilja, bilo kakvog, I naravno da ne prilici svestenom  licu da ga cini, ali ljudi cemu tako lose pamcenje, pa ima crkva putera na glavi joooos po odavno… Da se ne pozivam na istorijske mracne trenutke, I skorasnji su sasvim dovoljni. Neretko se mesala gde joj mesto nije. Kazu nisu znali da se to tamo desava?Molim?Molim??? Pa sad znamo na koga je Kostunica neobavesten....
Tako se ponosno digla protiv svestenog lica sa lopatom, da moral I crkveno dostojanstvo prsti na sve strane, isto kako je ponosno u svoje skute sakrila Pahomija.

Ipak ako ima ljudi kojima je tamo dobro I kojima pomaze, pa makar ih bilo I dvoje, ne treba gasiti centar.
Sačuvana

"Postoje samo dve vrste ljudi sa kojima ne mogu da izadjem na kraj:to su oni koji sve znaju i oni koji ne znaju nista" S.
Stranice: [1]
Štampaj
Prebaci se na: