Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

8964 poruka u 1893 tema- 1929 članova - Poslednji član: IvaZiva
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: Sandra Vukmirica  (Pročitano 56002 puta)
nezadovoljna
Newbie
*

« poslato: 17. Март 2012, 03:57:24 »

doktorica je jako los ginekolog, bezite od nje, ovo je misljenje i mnogih zena iz cekaonice
Sačuvana
nezadovoljna
Newbie
*

« Odgovor #1 poslato: 17. Март 2012, 04:02:42 »

molim sve zene koje su u mogucnosti da ostave svoj komentar i svoje misljenje za ovog doktora  Prevrtanje očima
Sačuvana
pacijent
Newbie
*

« Odgovor #2 poslato: 17. Март 2012, 04:11:20 »

Istina trebalo bi svi nezadovoljni pacijenti da se udruze i predaju zalbe na svakog doktora koji lose radi svoj posao, nazalost i ja sam u cekaonici nailazila na jako losa iskustva u vezi sa ovim doktorom  Zaprepašćen meni licno se ne svidja njen stav koji je prestrog i cini mi se da nije detaljna u pregledima , analizama Zaprepašćen
Sačuvana
nezadovoljna
Newbie
*

« Odgovor #3 poslato: 17. Март 2012, 04:19:09 »

Hvala puno  Smeško nadam se da ce nekad ovo neko od kolega procitati i preneti dr.Sandri Vukmirici komentare sa foruma i da ce joj to probuditi savest da ubuduce bude malo bolja i ljubaznija prema  svojim pacjentima , koji su tu dosli da traze pomoc  Zelenko kao i detaljnija u pretragama analiza svojih pacijenata sto je jako vazno
Sačuvana
nezadovoljna
Newbie
*

« Odgovor #4 poslato: 17. Март 2012, 04:43:20 »

da ne budemo previse strogi i da ostavljamo samo lose komentare , sve pohvale za njenu sestru Vericu , cini mi se da se tako zove , koja ima strpljenja , ali koja je na zalost samo sestra
Sačuvana
drugo misljenje
Newbie
*

« Odgovor #5 poslato: 02. Април 2013, 14:24:06 »

Evo da iznesem i ja svoje iskustvo sa dr Sandrom.
Dva puta sam popizdela i htela sam da je menjam pod obavezo. Bilo je nesporazuma oko zakazivanja  termina za pregled, mislila sam da je bezobrazna i da ne postuje pacijente ali sa ove distance , sad vidim da su joj ovih dana vise puta menjali sestru i da nije bas sve do nje. Preglede koje mi je radila pre toga bili su stvarno ok. Pazljivo, predano, bez zurbe. Inace sam trudna, bila sam ponovo kod nje zena mi je dala sve zive upute koje sam htela, nije pravila problem ni oko cega. Ponovila mi je sve moguce preventivne mere, cega da se pazim, kad sta redovno da pratim...vidi se da prati i moje zdravlje i bebino i da joj je stalo.SVAKA CAST STVARNO!!!! SVE POHVALE!!!
Sačuvana
Sani
Newbie
*

« Odgovor #6 poslato: 29. Октобар 2013, 12:04:42 »

Ja sam ogorcena na nivo neljubaznosti ove doktorke i njenu prepotentnost, a radi kao ginekolog, retko kad al retko desi se da je normalna. Cini mi se da je posebno neljubazna prema mladjim pacijentkinjama.
Sačuvana
Mara_Bg
Newbie
*

« Odgovor #7 poslato: 16. Август 2014, 18:07:33 »

Jedna od najneljubaznijih, najprepotentnijih i najnezainteresovanijih doktorki sa kojom sam se susrela u svom životu. Kao što je već neko napisao, sve pohvale sestri koja radi sa njom.
Sačuvana
marijahkahh
Newbie
*

« Odgovor #8 poslato: 21. Август 2014, 09:16:08 »

Ne preporucujem nikome. Ja sam je promenila. Nezainteresovana, odsutna skroz.. Da ne zalazim u detalje.
Sačuvana
snezana54
Newbie
*

« Odgovor #9 poslato: 06. Мај 2017, 17:43:43 »

Želim da iznesem pohvale na rad Dr Ljiljane Glavinić -interniste koja radi u Medicini rada.Odličan lekar i veoma mila i draga osoba
Sačuvana
saska
Newbie
*

« Odgovor #10 poslato: 09. Септембар 2017, 10:55:36 »

Izbegavajte dr.(ako se uopste moze tako nazvati)DRAGANU MILOVANOVIC.Moje dete je vakcinisala bolesno,a sledeci put kada je trebalo da primi vakcinu zamolili smo je da posle analize krvi to uradimo,jer je bilo bolesno dve nedelje pre toga.Izvredjala nas je i rekla nam da mi idemo da lecimo glavu.Ipak,mi nismo odustajali i analiza je pokazala da ima povisene leukocite pa je morala da odlozi.Pedijatrija blok 44!!!
Sačuvana
Stranice: [1]
Štampaj
Prebaci se na: