Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7
Štampaj
Autor Tema: Sex, i kako ga upraznjavati.  (Pročitano 49541 puta)
Su
Full Member

« Odgovor #30 poslato: 26. Јануар 2009, 14:13:18 »

ma znam da o tom pricate, samo sam ja u fazonu da cak i za to , je bolje neko nov. Vise uzbudjenja, manje eventualnih komplikacija. Mada naravno, ako je neko bas "mnogo citao zagora" skroz kontam... hehe
Sačuvana

"Postoje samo dve vrste ljudi sa kojima ne mogu da izadjem na kraj:to su oni koji sve znaju i oni koji ne znaju nista" S.
prezla
Newbie
*

« Odgovor #31 poslato: 26. Јануар 2009, 14:56:46 »

ma dajte ljudi . totalno je sve jedno da li je neko bivsi ili nije. Bitno je samo biti iskren. Prvo prema sebi a onda prema drugima. sta hocemo, sta necemo. To otvoreno kazemo i trazimo. Upravo mislim da svi ti prethodni konflikti i nastaju bas zbog toga sto ste svi ovde pomiljali, a sta ako, a sta kako, mozda bi, mozda ne bi. Pa neravno da ce biti problema ako postoji mnogo nejasnoca i pitanja. Zato ljudi pitajte slobodno, trazite odgovore. ne mucite svoje mozgove. Onda je sve mnogo lakse.

P.S.
Moj odgovor iskrenost
Sačuvana
Su
Full Member

« Odgovor #32 poslato: 26. Јануар 2009, 16:00:00 »

prezla, sa tobom se bas slazem, dosta toga si rekao kako zaista jeste.
I tacno je, ljudi upadaju u klopke jer nisu iskreni ni prema sebi, a ni prema drugima. Ja sam samo u fazonu da izmedju bivseg i novog , ipak radije biram mnovog, JER koliko god da si iskren i fer igrac emocije ne mozes da predvidis. I uvek moze da se desi da se nesto probudi,(bilo u tebi, bilo u toj drugoj osobi) sto nisi ni sanjao da jos stoji negde u tebi. Eto... Tako ja vidim... Nadam se da kapiras...
Sačuvana

"Postoje samo dve vrste ljudi sa kojima ne mogu da izadjem na kraj:to su oni koji sve znaju i oni koji ne znaju nista" S.
bata corlaja
Global Moderator
Sr. Member

« Odgovor #33 poslato: 26. Јануар 2009, 20:57:55 »

I.B. Singer je to lepo objasnio u jednom svom romanu recima "Ne vredi krpiti pocepanu haljinu, bolje kupiti novu"... mada ga to nije sprecavalo da u privatnom zivotu chini drugacije Smeško   
Sačuvana
Bo_JAH
Hero Member

« Odgovor #34 poslato: 26. Јануар 2009, 22:00:18 »

Mislim da je ova kombinacija postova Su i Prezle ta neka dobitna kombinacija. I ja sam za iskrenost pre svega, ali su emocije zajebana stvar pri tome Smeško
Sačuvana
sretenija
Newbie
*

« Odgovor #35 poslato: 27. Јануар 2009, 01:48:14 »

kako god, samo koristite kondom!
Sačuvana
Mortisha
Full Member

« Odgovor #36 poslato: 27. Јануар 2009, 08:42:27 »

eee, to je pametan savet Smeško
Sačuvana
prezla
Newbie
*

« Odgovor #37 poslato: 27. Јануар 2009, 12:36:13 »

Zasto kondom... To mi dodje ko poziv... ajde da budemo promiskuitetni. k.. se do mile volje nije nista bitno. Sto ne bi bili malo obazriviji. Verniji. Sto je neko reko u zivotu nam je sve dato ali ne i na korist.
Sačuvana
inspektor_mikri
Jr. Member
**

tehnika 8x8

« Odgovor #38 poslato: 27. Јануар 2009, 18:04:56 »

ako je kres kombinacija u pitanju bolje sa kondomom,ko zna ko je jos u toj kombinaciji pored tebe
Sačuvana

tehnika 8x8
bata corlaja
Global Moderator
Sr. Member

« Odgovor #39 poslato: 28. Јануар 2009, 02:34:38 »

ima li iko da je iskreno nesto napisao na ovoj temi, sve je golo palamudjenje i izdrkavanje, ko neka meksicka telenovela
Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #40 poslato: 28. Јануар 2009, 08:31:09 »

Potpuno se slažem, sve pišete o nekim emocijama kurac-palac, ko da je ovo forum nekog ženskog magazina. Nemojte da se ustežete da budete iskreni.
Eto ja npr svakog dana taslačim drugu klinku koju pronađem na ovom forumu, jedva skrpim pare za te silne kondome. Takmičim se sa Bo_JAHom ko će više da utovari, za sada on vodi al' prestići ću ga ja...
Sačuvana

prezla
Newbie
*

« Odgovor #41 poslato: 28. Јануар 2009, 10:50:58 »

HAHAHAH vrlo iskreno... sad znamo sto je pravljen ovaj forum.
Glavni sponzori trojan i durex
Sačuvana
Bo_JAH
Hero Member

« Odgovor #42 poslato: 28. Јануар 2009, 20:28:08 »

Potpuno se slažem, sve pišete o nekim emocijama kurac-palac, ko da je ovo forum nekog ženskog magazina. Nemojte da se ustežete da budete iskreni.
Eto ja npr svakog dana taslačim drugu klinku koju pronađem na ovom forumu, jedva skrpim pare za te silne kondome. Takmičim se sa Bo_JAHom ko će više da utovari, za sada on vodi al' prestići ću ga ja...

Ponasaj se pristojno.
Sačuvana
Su
Full Member

« Odgovor #43 poslato: 28. Јануар 2009, 22:27:08 »

kad smo kod Singera, jednom on rece:"Prava istina o coveku jeste da je odvratan.Kad udarite u njega zapomaze.Ali kad druge tuku,tada razvija teoriju".  Zasto da vam ljudi budu iskreni, kad vi prvi niste iskreni i "spijunirate ljude" na ovom forumu?Molim?Molim?Molim?Molim?Molim?Molim?Molim?Molim?Molim?Molim?Molim???
Sačuvana

Mortisha
Full Member

« Odgovor #44 poslato: 28. Јануар 2009, 23:29:28 »

E vidite kako je forum postao zanimljiv Smeško
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7
Štampaj
Prebaci se na: