Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Stranice: 1 2 [3] 4
Štampaj
Autor Tema: STRIKTNO BLOK 45  (Pročitano 39560 puta)
[velja]
Full Member

...this isn't the Lincoln Tunnel, Sam !?

« Odgovor #30 poslato: 16. Новембар 2007, 12:25:31 »

anonimni, ti se samo dernjas u postovima, niko te nece shvatiti ozbinljno...
inace to sam primetio u mladim ljudima, previse nekog besa danas...zasto li je to ?
treba lepo da sednes, da ti cika Bo_Jah i Doktor Gonzo novinar ovde smotaju jedan, i da zajedno zapevate neke vesele rege pesmice
Sačuvana

blokovi su meka i medina...                          - >  velja.blokovi.com   <-
anonimni
Jr. Member
**

« Odgovor #31 poslato: 16. Новембар 2007, 14:30:54 »

marsssss.....ja neznam kome je lice zuto Dr.Gonzo !!!!!!!!!
Sačuvana

Ribe menjaju ortake,ko sto lova menja sake...
Bo_JAH
Hero Member

« Odgovor #32 poslato: 16. Новембар 2007, 18:36:47 »

Kakve ja imam veze sa motanjem i reggae-om? I ko je Dr. Gonzo Cheesy
Sačuvana
anonimni
Jr. Member
**

« Odgovor #33 poslato: 16. Новембар 2007, 20:56:11 »

I ko je Dr. Gonzo Cheesy
Onaj gore sa zutim licem !!!!!!!!
Sačuvana

Bo_JAH
Hero Member

« Odgovor #34 poslato: 16. Новембар 2007, 20:58:49 »

Mislio sam inna real life, ne ko je na forumu.
Sačuvana
anonimni
Jr. Member
**

« Odgovor #35 poslato: 16. Новембар 2007, 22:20:26 »

aaaaa to ne znam pitaj Dr.Gonza
Sačuvana

Mare
Newbie
*

« Odgovor #36 poslato: 06. Децембар 2007, 19:38:58 »

45 Zakon Namigivanje
Sačuvana
bata corlaja
Global Moderator
Sr. Member

« Odgovor #37 poslato: 06. Децембар 2007, 19:58:28 »

Mare care, daj pare
Sačuvana
bata corlaja
Global Moderator
Sr. Member

« Odgovor #38 poslato: 06. Децембар 2007, 20:01:39 »

Izvini Mare, u moje vreme su tako sacekivali ljude iz drugih blokova  Namigivanje
Sačuvana
sloba45
Newbie
*

ekipa 45

« Odgovor #39 poslato: 18. Фебруар 2008, 04:02:37 »

to Mare....reci im.....45 rools...respect
Sačuvana

Ko u blok dodje-lose ce da prodje....
Blokovi rools
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #40 poslato: 12. Март 2008, 13:42:28 »

Emisija "Predgrađe" koju je radio Petar Ilić Ćirilo o bloku 45

<a href="http://www.youtube.com/v/coEr_b13VOo" target="_blank">http://www.youtube.com/v/coEr_b13VOo</a>
Sačuvana

ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #41 poslato: 23. Јул 2008, 11:49:15 »

Nove vesti iz 45-og bloka koje obilaze svet. Soliter u Jurija Gagarini 267 gde je živeo Dr Dragan David Dabić danas opsedaju novinari. Preporučujem stanarima da traže dobar keš za ispovesti koje daju stranim TV ekipama.

Citat: 24sata.rs
Radovan Karadžić, haški optuženik koji je u ponedeljak uveče uhapšen, živeo je svoje poslednje dane na slobodi u tihom kraju, u ulici Jurija Gagarina br. 267. Živeo je na trećem spratu solitera u novobeogradskom Bloku 45, u stanu br. 23. Komšije „dr Dragana Dabića” tvrde da se svima ljubazno javljao, kao i da niko nikad nije posumnjao da u njihovoj zgradi živi jedan od najtraženijih optuženika za ratne zločine Suda u Hagu.

Gospođa s prvog sprata solitera u Bloku 45, u kojem je Karadžić proživeo poslednje dane pred hapšenje, kaže da se Radovan Karadžić doselio u tu zgradu pre oko godinu dana.
- Bio je vrlo upečatljiv, uopšte nije bio povučen. U petak sam pričala s njim o vrućinama koje su bile tih dana. Bio je vrlo simpatičan i elegantan, stalno je nosio veliki, crni šešir, delovao mi je kao neki slikar. Da, mislila sam da je slikar. U šoku sam. Nikad ga ne bih prepoznala - kaže komšinica Radovana Karadžića.
I drugi stanari te zgrade koji su bili raspoloženi za razgovor o dojučerašnjem komšiji kažu da ne mogu da veruju da se iza ljubaznog i elegantnog suseda krio čovek koji je optužen za teške ratne zločine i ubistvo nekoliko hiljada civila.
- Kada sam danas videla fotografiju, nisam mogla da verujem. Prvo ju je videla moja trogodišnja ćerka, koja ga je zvala Deda Mraz zato što joj je on sa bradom tako delovao. Jednom prilikom, kada smo se zajedno vozili liftom, on joj je čak i obećao da će joj doneti poklon za Novu godinu ako bude bila dobra - kaže Karadžićeva komšinica s petog sprata, koja je takođe želela da joj se ne spominje ime.
Ona takođe kaže da je Karadžić bio vrlo uočljiv, da nije izgledao kao neko ko se krije i da je pričao čistom ekavicom, bez ikakvog naglaska.
- Bio je vrlo mršav, ali i elegantan, zimi je nosio kaput, a leti safari košulju, bermude, sandale i šešir. Nisam mogla ni da pretpostavim da je taj čovek Radovan Karadžić. Uvek je bio veoma ljubazan i lepo raspoložen - kaže stanarka s petog sprata zgrade u Jurija Gagarina 267.

Radovan živeo na jogurtu „fit”
Prodavačica iz prodavnice koja se nalazi u soliteru do onog u kojem je živeo Karadžić, tvrdi da je „sedi gospodin” bio njen stalan kupac. „Kupovao je zdrave stvari, a jogurt ‘fit’ svakog dana. Bio je uvek ljubazan. Često je kupovao i dopune za mobilni telefon. Nikad za velike pare, po 200-300 dinara, ali je uzimao za po nekoliko brojeva odjednom. Ne sećam se tačno, ali mislim da je imao po broj od svake od mreža koja postoje”, kaže prodavačica.
Sačuvana

vlajko
Full Member

« Odgovor #42 poslato: 23. Јул 2008, 12:30:34 »

Ja zivim u zgradi pored i nikad ga nisam video u pomenutoj prodavnici a redovno sam dolazio, jer i se svidjala lokalna prodavacica i pekarka pored!
Ne bih da ulazim u raspravu....
To je dve zgrade od mene....
Sačuvana

Mi volim iskusenja, da, da, Mi ne trpimo ponizenja, ne, ne....
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #43 poslato: 23. Јул 2008, 13:14:50 »

Nisi ga video jer piješ pivo na klupicama umesto u lokalnoj kafanici "Luda kuća". Piše u Blicu da je tu redovno svraćao http://www.blic.rs/temadana.php?id=50296
Sačuvana

BadMan
Hero Member

« Odgovor #44 poslato: 23. Јул 2008, 14:13:22 »

Ja zivim u zgradi pored i nikad ga nisam video u pomenutoj prodavnici a redovno sam dolazio, jer i se svidjala lokalna prodavacica i pekarka pored!
Ne bih da ulazim u raspravu....
To je dve zgrade od mene....

I ko ti se još sviđao?
Reci nam...
Sačuvana

Stranice: 1 2 [3] 4
Štampaj
Prebaci se na: