Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Blokovi - Novi Beograd - ForumBlokoviKajblo bleyaStudije u inostranstvu........Severna Koreja
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: Studije u inostranstvu........Severna Koreja  (Pročitano 6682 puta)
Uter
Newbie
*

« poslato: 02. Децембар 2007, 09:50:51 »

Danas trazeci ruska pandurska vozila za Dexy-sexy-a nabasao slucajno na ovo, mislim da je vredno paznje http://www.gadling.com/2007/11/30/study-abroad-in-north-korea/

Mozda ima interesovanja da krenemo sa nekom razmenom studenata i tako to, kao u dobra stara vremena.......
Sačuvana
zmayche
Newbie
*

« Odgovor #1 poslato: 02. Децембар 2007, 14:15:40 »

E!Pa jedan moj dobar drug je bash pocetkom godine otisao s devojkom u Severnu Koreju u toj varijanti (razmene studenata) i prezadovoljan je.. i ,(bar sad  tako govori)-> misli da ce tamo i ostati.Devojka studira,a on  radi razlicite poslove dok ne nadje nesto u struci(fotografija) i bezobzira,u startu je sve islo lako. Odlicno su se  snasli,nasli su  stan i zaradjuju super kintu...
 Eto-jedna pozitivna informacija vezana za temu  Namigivanje
« Poslednja izmena: 02. Децембар 2007, 16:38:26 zmayche » Sačuvana
Smith
Newbie
*

The Agent

« Odgovor #2 poslato: 02. Децембар 2007, 19:03:00 »

Mislim da si nesto pobrkala. Verovatno si mislila na Juznu Koreju. Iz Severne se bezi glavom bez obzira.
Sačuvana
dexy-sexy
Jr. Member
**

« Odgovor #3 poslato: 02. Децембар 2007, 20:04:22 »

Pobrkao si i ti nesto Smithe, is Sev.Koreje se ne bezi, saseku te mitraljezi prilikom pokusaja. Smeško
Sačuvana
Uter
Newbie
*

« Odgovor #4 poslato: 02. Децембар 2007, 22:43:55 »

Svasta!? Severna Koreja bezanje i mitraljezi?!
Vidim da vam je CIA mozak isprala!

Severna Koreja je zemlja radnika gde svega ima u izobilju, a nigde se na svetu ne voli predsednik kao tamo.
Gledao sam dokumentarac gde je jedan lekar, mislim italijan, u S.Koreji izvrsio par 100 operacija od katerakte ODJEDNOM i kako je skidao ljudima poveze oni progledali (neki citav zivot slepi) i odma trce do slike velikog vodje da se zahvale.

Zasto bi covek bezao iz raja???
Sačuvana
bamboocha
Hero Member

« Odgovor #5 poslato: 06. Децембар 2007, 09:44:21 »

Eto, evo jedne teme koju nisam spemovao, i kao sto moze da se primeti, ljudi pricaju o Severnij koreji!!! Da sam se ranije umesao, siguran sam da bi bilo nesto mnogo zanimljivije, ali ne, svi hoce da me ignorisu, bla, bla bla... Onaj Sole ih je sve nahuskao na mene!!! Cak se i na klupicam pojavio da lobira! Dobro, neka, evo vi pricajte o Severnoj koreji, a ja cu da cutim...
Sačuvana

www.ispred-dragstora.com
www.mikipirs.cjb.net
Jebes Djuran Djuran,
Jebes Tirs For Firs
Danas rula Miki Pirs
A svak voli Britni Spirs!!!
Stranice: [1]
Štampaj
Prebaci se na: