Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Stranice: [1] 2 3 ... 8
Štampaj
Autor Tema: zaaasto je forum mrtaaav?  (Pročitano 150797 puta)
Su
Full Member

« poslato: 06. Јануар 2009, 18:05:54 »

Prvo malo voajearisah… Pa rekoh daj da se pridruzim kolegama iz bloka! Kad ono, zesci penzosici… Nigde nikog… Nema tema… Nema nerviranja… Sve razmisljam zapocece neko nesto pamentno da mi skarti hronicno sedenje za stolom dok se gulim za januarski rok, ali nista… (koliko reci na N, podseti me na onaj film iz blokova “Apsolutnih sto” gde Bane iz Sunshine /talentovan za muziku ali ne I za glumu/  izgovara: “znas da mrzim reci koje pocinju na N… , necu, nemam, neseser, nederlend…).
Eto tako, rekoh vam sta mi je na dusi, pored 600str za ispit, ove ledare pa ne mogu na trcanje, a i vikend je daleko za izlazak… Nek mi samo neko kaze, da voli zimu?
Nego da skratim, sto je vec trebalo da je skraceno, dajte ljudi temu!!!!!!
Kapiram nesto o prezvakanoj temi musko – zenskih odnosa?Molim?!!! Ili mozda nesto o sukobu u Gazi?  

Aj ljudi, pozd
Sačuvana

"Postoje samo dve vrste ljudi sa kojima ne mogu da izadjem na kraj:to su oni koji sve znaju i oni koji ne znaju nista" S.
Mortisha
Full Member

« Odgovor #1 poslato: 06. Јануар 2009, 20:26:59 »

Potpuno si u pravu!
Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #2 poslato: 07. Јануар 2009, 09:21:26 »

E forum je polako počeo da umire onda kad je fejsbuk zaraza počela da hara. Ali doakali smo im sa našom stranicom na fejsu sa neverovatnih 5000 članova. Ako ne možeš da ga pobediš ti mu se pridruži Namigivanje
Sačuvana

Su
Full Member

« Odgovor #3 poslato: 07. Јануар 2009, 12:43:06 »

Ah ja se iskreno (nadam se ne i naivno) nadam da ljudi kontaju koliko je ovo zanimljiviji i inteligentniji nacin komunikacije od face-a. Ja sam jedan od protivnika Face-a, znam, znam, sad ce da me napljuju. Ok ima face par dobrih "osobina", ali samo to.
Sačuvana

"Postoje samo dve vrste ljudi sa kojima ne mogu da izadjem na kraj:to su oni koji sve znaju i oni koji ne znaju nista" S.
Su
Full Member

« Odgovor #4 poslato: 07. Јануар 2009, 12:46:19 »

Ih ja uvek zakasnim... trebalo je de se ranije prijavim na blokovi.com...
Sačuvana

[velja]
Full Member

...this isn't the Lincoln Tunnel, Sam !?

« Odgovor #5 poslato: 07. Јануар 2009, 18:39:38 »

Vreme je da revitalizujemo forum ! Trebaju nam zanimljivi sadrzaji, neka socijana rasprava, turnir u onlajn igrici, skandalozne slike sa adminovog zimovanja...dajte neku ideju
Sačuvana

blokovi su meka i medina...                          - >  velja.blokovi.com   <-
Su
Full Member

« Odgovor #6 poslato: 07. Јануар 2009, 20:24:58 »

Veljo, skroz si upravu! Ovom sajtu treba reanimacija! Ali meni ispit ubija inspiraciju I kreativnost, a evo cak I posle najkaloricnijeg sendvica u univerzumu, pojedenog posle 20h ( na sta bi me iskritikovala svaka druga curica koja vodi racuna o tako kretenskim stvarima, a da ne spominjem dr feelgooda, I njegovu pricu o 4 bele smrti ) nista…

Sačuvana

Mortisha
Full Member

« Odgovor #7 poslato: 08. Јануар 2009, 21:44:28 »

Treba nam neka tema na kojoj cemo da se svadjamo Smeško)

I apsolutno se slazem da je ovo zanimljiviji i inteligentniji nacin komunikacije od  glupavog face-a!
Sačuvana
Su
Full Member

« Odgovor #8 poslato: 09. Јануар 2009, 11:34:34 »

Pozdrav tebi Mortisha! Koliko vidim razumemo se, to za face, sto mi je milo. Vise mi muka od celog tog fenomena, postaje totalno bizaran. A za temu, skroz si u pravu, nesto podlozno za svadju ha ha ha!!! Koliko vidim ovde se svadjaju ko se s kim shiba po blokovima, ko za koga navija... Idi bre ja sam mislila da je to izumrlo, ali... Izgleda samo da sam ja omatorila pa nisam u toku. (trenirala sam ko klinka nekoliko godina karate izgleda posluzice, salim se...)
Sačuvana

prezla
Newbie
*

« Odgovor #9 poslato: 09. Јануар 2009, 15:28:52 »

e aj pogasimo kompjutere, istrcimo napolje i skacemo ko ludi... ko skoci najvise i bude naj ludji... platimo mu klopu u daffu Smeško

Uh pocinjem da se smaram od kompjutera a nisam pametan sta pametno raditi u ovako divan hladan dan Smeško
Sačuvana
Mortisha
Full Member

« Odgovor #10 poslato: 11. Јануар 2009, 21:47:35 »

sto ti imas zanimljive ideje! Smeško))
Sačuvana
prezla
Newbie
*

« Odgovor #11 poslato: 13. Јануар 2009, 21:49:16 »

jeste ti ces da mi kazes (ja kao da zapodenem svadju)
Sačuvana
Mortisha
Full Member

« Odgovor #12 poslato: 14. Јануар 2009, 00:01:08 »

Smeško Smeško Smeško Smeško Smeško Smeško Smeško Smeško Smeško Smeško Smeško

a nisam ti ja neka svadjalica Smeško

ajde da otvorimo neku temu o musko-zenskim odnosima.. nesto gde cemo da vodimo zanimljive diskusije Smeško
Sačuvana
Bojan
Newbie
*

« Odgovor #13 poslato: 14. Јануар 2009, 01:28:44 »

bas da nema fejsbuka, ne bih mozda uopste naleteo na vasu pricu. nisam iz blokova, skroz sam sa druge strane, cak geografski gledano, nisam ni na balkanu... ali volim vase blokove jer imaju neverovatnu slikovitu pricu. cesto se provozam na koji minut kad nema guzve, da pogledam ima li sta novo na zidovima. uvek se iznenadim grafitima kojih ima svuda, a najvise u 45om. barem sam ja toliko video, a verujem da je svima vama ta pojava sasvim normalna i mozda ne vidljiva kao meni, jer u mom kraju ih i nema toliko, mada vidim poceli su da se radjaju. pa me bas zanima sta vi mislite o grafitima iz vaseg kraja ??
ima li jos blokova ili skola, nekih skrivenih mesta?
sta to cini vas kraj posebnim??
Sačuvana
Mortisha
Full Member

« Odgovor #14 poslato: 14. Јануар 2009, 09:37:11 »

sta cini kraj posebnim? pa ljudi naravno... Smeško

mada, ja licno smatram da nam je bilo mnoogo lepse pre nego sto su poceli nenormalno da grade trzne centre... sada bi svi u blokove! a bas nam je bilo lepo pre.. kad nije bilo guzve..

i ja obozavam grafite! ali, moji omiljeni grafiti su odavno prekreceni Tužan
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 8
Štampaj
Prebaci se na: