Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Stranice: [1] 2 3 ... 7
Štampaj
Autor Tema: zdravo, ja sam:  (Pročitano 62136 puta)
little.light
Newbie
*

don't panic

« poslato: 27. Октобар 2007, 19:29:27 »

rece neko u topicu za pirsing ispod da bi bas bilo lepo da se predstavimo, jerbo neki od nas (aka oni koji nisu stalni clanovi ekipe) nemaju pojma ko su ovi drugi.

te, u to ime, ovo je topic gde se mozete (i valjalo bi) predstaviti drugima i, naravno, ako vam za to manjka hrabrosti ili egoizma (pick one Namigivanje) jednostavno voajerisati/ komentarisati/ minirati/ podrzati inicijativu. lele kolika recenica Smeško

no, ja sam jeja.

da ne davim preterano, ovo mi je profil na CSu, preko koga mi dolaze svi oni zli stranci na kanabe http://www.couchsurfing.com/people/little.light i mislim da na istom pise sasvim dovoljno (da da, ako ne i previse Smeško)

a ko ste vi?
Sačuvana

"nesto jako mudro sto cini da svi kazu wow"
ste rekli wow?
...znala sam... Namigivanje
Bo_JAH
Hero Member

« Odgovor #1 poslato: 27. Октобар 2007, 21:39:13 »

jeeeeeeeej[a] Jezik

Najs najs

Aj idem ja da pravim svoj preCtavite se Cheesy
Sačuvana
Bo_JAH
Hero Member

« Odgovor #2 poslato: 27. Октобар 2007, 22:07:19 »

Aj ovde cu, da ne pravi sad svako svoju temu. Ili da mali iva napravi neku pod temu, pa da se tamo svako solo predstavi. (Sta sam sad reko?)

Elem

Bojan aka. Bo_JAH a moze i  Shole (tako me zovu ovi drugari ovde)

Ovo Bo_JAH mu dodje nesto kao umetnichko. Vrsta umetnosti: muzika :]

Ukratko: nekada reggae bend (lead vocal), trenutno cross over bend (cross-over metala, hopa, funka, josh po nechega). Uloga u bendu: m.c. (za one koji ne znaju, m.c. je skracenica za master of ceremony.
 Pored pevanja u bendu, "pevam" (chitaj m.c.-ujem) i uz d.j.-eve :] Vrsta muzike: drum'n'bass.
 Moze se pomenuti i dvogodishnja "karijera" basite u bendu za vreme srednje skole, u periodu 96-ta do 98-ma. Te srachunah sad da se ja mlatim sa tom muzikom 10-ak godina.

Odluchih da sve to zaokruzhim i nekom diplomom iz oblasti muzike , te upisah pod stare dance (chitaj punim 28 u decemru) Visoku Elektrotehnicku Skolu, smer za audio i video tehnologije (kombinacija tehnichkog i umetnichkog fakluteta). Nemoguce je posvetiti se skroz i zvuku i videu (televizija i kompijuterske animacije), te cu se ja okrenuti vise ka zvuku, i koliko budem mogao animaciji. Mozete onda ocekivati da me vidite potpisanog na nekoj seriji, reklami, animaciji, mozda i nekom filmu, ili ozvuchavanju nekog koncerta, a mozda i kao snimatelja (pa i producenta nekog muzickog albuma). Jeste da ovo sad zvuchi mozhda i pretenciozno, ali kad se bolje pogleda svuda tu ima zvuka da se radi. Otom potom ... :]

Imam odredjenih pretenzija i ka kutjnoj produkciji, samo ce to da pricheka i neka znanja iz shkole. Pretpostavljam da ce tu drum'n'bass uzeti prvo mesto, mada, ko zna. Otom potom ... :]

Vishe rekreativno nego profi, zanimam se web-om i web dizajnom, a po malo i web programiranjem. Uglavnom Photoshop, Flash, Html, Css i mozda sitno neki php, mada ipak preferiram ovo prvo. Na kraju krajeva i ta cu znanja dopuniti u shkoli :]

Sad mi dajte toalet papir da se obrishem :]

Josh po neki info o meni, kao i najavu nekog nastupa, mozhete videti na:

www.myspace.com/mightybojah

kao i na

http://reggae.co.yu/domaca-scena/mighty-bo_jah

[tu je biografija na srpskom]

Evo vracam toalet papir i hvala :]

P.S. ako nekog zanimaju fotke, ima ih na spejsu

Respect!
Sačuvana
little.light
Newbie
*

don't panic

« Odgovor #3 poslato: 28. Октобар 2007, 00:19:49 »

bravo, covek, svaka cast! mislim, za predstavljanje Namigivanje
a i sto siris umova aka... oduvek sam se pitala sta MC u stvari, znaci...

a ostali? a ostali? a ostali?
Sačuvana

ste rekli wow?
zmayche
Newbie
*

« Odgovor #4 poslato: 28. Октобар 2007, 09:04:46 »

posle dva ovako interesantna primerka(odnosno vas dvoje),mislim da cu se prikloniti onoj grupi koju je Jeja takodje navela-onih sto voajerisu Smeško
Btw,jejo,bodzo-super ste! ;)sve pohvale za to sto radite!
sto se mene tice ,nazalost trenutno nemam vemena da se  bavim nekim interesantnijim stvarima u zivotu,osim uobicajenih(u odnosu na vas), jer sam working girl( tacnije HARD working girl,odakle i dobih od drugih nick "zmayche";inace ja sam maja)
mislim da ce biti vremena da se jos upoznamo, pa ne bih nista da pisem i zato ostavljam mesta da se jos neko od clanova "preCtavi"!  Poljubac
Sačuvana
Bo_JAH
Hero Member

« Odgovor #5 poslato: 28. Октобар 2007, 09:23:33 »

A shta a shta? :] Prichaj nam josh :]
Sačuvana
zmayche
Newbie
*

« Odgovor #6 poslato: 28. Октобар 2007, 09:49:45 »

pa ne znam ,sta te interesuje?
 evo..slatka,mala apotekarka koja ce vrlo skoro sagoreti na poslu ako ne dobije malo slobodnog vremena Jezik
Sačuvana
Bo_JAH
Hero Member

« Odgovor #7 poslato: 28. Октобар 2007, 09:53:09 »

Ju ju Jezik slatka mala ... daj sliku :]

Mozhesh i na pvt Jezik

Ma sve me interesuje :]
Sačuvana
zmayche
Newbie
*

« Odgovor #8 poslato: 28. Октобар 2007, 10:01:56 »

Cheesy da ne trazis previse za pocetak?mada,tvoju sliku smo videli...hmmda,onda i ne mogu da izvoljevam.. :)pa dobro,iskopacu neku
Sačuvana
Bo_JAH
Hero Member

« Odgovor #9 poslato: 28. Октобар 2007, 10:17:48 »

Pa moram da trazim previse da bih dobio bar neshto :]
Sačuvana
little.light
Newbie
*

don't panic

« Odgovor #10 poslato: 28. Октобар 2007, 10:37:10 »

da vas ostavimo mi nasamo na..hm...forumu? Smeško

hihihi

zmayche, kako bre nisi interesantna? (i kako sam ja bre primerak Cheesy, no o tom potom)

svako je interesantan.

i gde je slikaaaa? ocjeeeem slikuuuuu!!!!
Sačuvana

ste rekli wow?
zmayche
Newbie
*

« Odgovor #11 poslato: 28. Октобар 2007, 11:07:18 »

sorry za 'primerak' Cheesy lose sam se izrazila!ma kapiras da nije bilo u neg. kontekstu!
ne kazem da nisam interesantna,daleko od toga,mislila sam uglavnom na hobije,koje ja trenutno zbog nedostatka vremena nemam,to htedoh rec' ;)a slicica... boki je vec dobio na mejl,nefto jos nemam hrabrosti da je nakacim ovde Smeško
Sačuvana
Bo_JAH
Hero Member

« Odgovor #12 poslato: 28. Октобар 2007, 11:12:33 »

Boki? Au :]

Al' nisam dobio, nazhalost :] ... ili ce tek da stigne ...
Sačuvana
zmayche
Newbie
*

« Odgovor #13 poslato: 28. Октобар 2007, 11:41:30 »

poslala sam ti na @blokovi.com (osim ako se nesto nisam zaj...,pa poslala nekom desetom,uuu to ce biti zanimljivo) Smeško
a to 'boki'.. Cheesy ja se tako svima obracam,umanjeno,odma' ih nekako prekrstim,prosto mi dodje tako
Sačuvana
[velja]
Full Member

...this isn't the Lincoln Tunnel, Sam !?

« Odgovor #14 poslato: 28. Октобар 2007, 11:57:47 »

zdravo, ja sam Predrag...zivim u blokovima, volim da jedem burgere i snimam filmove...evo moje slike :

i jos jedna stvar...ja sam kralj...ne, BOG ! BOG foruma!!! posaljite mi vase slike...i ti boki isto...
Sačuvana

blokovi su meka i medina...                          - >  velja.blokovi.com   <-
Stranice: [1] 2 3 ... 7
Štampaj
Prebaci se na: