Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Stranice: 1 2 3 [4] 5
Štampaj
Autor Tema: Boćanje  (Pročitano 88322 puta)
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #45 poslato: 18. Јул 2008, 17:14:01 »

Citat: beograd.rs
Novo igralište za boćanje u novobeogradskom bloku 61

JKP „Zelenilo – Beograd” u novobeogradskom bloku 61 gradi novi teren za boćanje, koji će biti završen do kraja avgusta. Teren je površine 27,5 puta 13 metara i ima četiri staze na kojima će istovremeno moći da se igra.

Sa jedne strane terena biće montirane klupe za igrače i sudije, sto za zapisničare i jarbol, a sa druge dvoredne tribine za gledaoce. Na čeonim stranama biće podignuti betonski zidovi sa zaštitnom gumom visine jednog metra. Na sredini terena izgradiće se armirano-betonska razdelna traka kojom će se odvojiti po dve staze za igru sa obe strane. Na samoj razdelnoj traci biće postavljena dva kandelabra, što će omogućiti igranje i noću. Četiri korpe za otpatke treba da obezbede održavanje čistoće.

U okviru hortikulturnih radova, oko celog terena biće formiran travnjak površine 500 kvadratnih metara i zasađene tri sadnice lišćara i 195 komada listopadnog žbunja.

Vrednost radova je oko 3,1 miliona dinara.
Sačuvana

drenovak
Jr. Member
**

« Odgovor #46 poslato: 18. Јул 2008, 22:12:39 »

gradsko zelenilo je svuda...
Sačuvana
BadMan
Hero Member

« Odgovor #47 poslato: 21. Јул 2008, 09:33:29 »

195 komada žbunja.
Kuuul.
Sačuvana

vlajko
Full Member

« Odgovor #48 poslato: 21. Јул 2008, 11:30:21 »

Napokon da neko pravi i bocalista! To nam treba, a mogli bi i da uvedu odrzavanje postojecih, jer su mnogo bas propala... Krivi tereni, slabo svetlo...

Da nije ovoga,verovatno nikada ne bih pobedio!:)
Sačuvana

Mi volim iskusenja, da, da, Mi ne trpimo ponizenja, ne, ne....
vlajko
Full Member

« Odgovor #49 poslato: 27. Јул 2008, 14:04:40 »

Momce, jos cekam tvoj povratak! Moram da dobijem osvetu ili necu mirno spavati! Napravio sam od tvoje dlake vudu lutku, a od parceta blata sa kugle, malu kuglu i svaku noc, kad izade mesec treniram tvoju lutku da baca kuglu u stranu Namigivanje

Pokusavaj samo kada je pun mesec , nikako kad je upola manji! Nastavi da treniras, ima i sledece godina Takmicenje!
Ili ce nas sve pohapsiti , naravno i sajt ugasiti a BadMan-a poslati u Sheveningen na privremeni rad i usavsavanje!
Vraticu se u velikom stilu i sa puno para a onda cemo da najurimo matorce i kupimo teren a onda ga iznajmljujemo z apreterane pare, a pare ljude kvare!
Bice to veliki povratk R'n'R scene!
Sačuvana

ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #50 poslato: 30. Јул 2008, 13:36:12 »

Danas je rukovodstvo opštine obišlo gradilište velelepnog boćarskog terena u 61. bloku. Zanimljivo da je u današnjem saopštenju cena izgradnje narasla za dodatnih 600.000 din u odnosu na saopštenje od pre samo dve nedelje (sad je 3,7 miliona)

Citat: novibeograd.org.yu
U Bloku 61, privodi se kraju izgradnja terena za boćanje, tako da će ljubitelji ovog sporta uskoro dobiti novo, lepo uređeno mesto za rekreaciju i održavanje takmičenja. Opština Novi Beograd, izlazeći u susret zahtevima boćara iz kluba “Novi Beograd”, pokrenula je inicijativu za izgradnju terena.

Gradilište budućeg boćarskog terena, danas su obišli Nenad Milenković, predsednik opštine, Nebojša Pajović, član Opštinskog veća i Miloš Hetlerović, pomoćnik predsednika. Sa predstavnicima boćarskog kluba “Novi Beograd”, predsednik Milenković je obišao teren, interesujući se za dinamiku i tok radova.

Izvođač radova je JKP “ Zelenilo”, a za gradnju terena Opština je izdvojila oko 3,7 miliona dinara. Radovi su počeli krajem juna, a trebalo bi da budu gotovi do polovine avgusta.

Trenutno se radi na pripremi terena za betoniranje. Ceo teren će imati površinu 27,5 x 13 metara. U njemu će biti smeštene četiri staze na kojima će moći da se istovremeno igra. Na sredini terena izgradiće se armirano – betonska razdelna traka kojom će se odvojiti po dve staze za igru sa obe strane. Na samoj razdelnoj traci biće postavljena dve svetljke, što će omogućiti igranje noću. Prema projektu, sa jedne strane terena montiraće se klupe za igrače i sudije, sto za zapisničare i jarbol. Sa druge strane postaviće se dvoredne tribine za gledaoce. Radnici “Zelenila” , oko celog terena napraviće i travnjak površine 500 kvadratnih metara, a ceo prostor biće oplemenjen i novim sadnicama drveća i ukrasnog žbunja.
« Poslednja izmena: 30. Јул 2008, 16:45:25 admin » Sačuvana

vlajko
Full Member

« Odgovor #51 poslato: 30. Јул 2008, 16:12:39 »

Ja bih sve ovo uradiopuno drugacije ali nema veze, obrni okreni uvek se nadje neko pametniji...
Sačuvana

BadMan
Hero Member

« Odgovor #52 poslato: 01. Август 2008, 12:37:44 »

Ja jedva čeka da vidim žbunje!
Sačuvana

BadMan
Hero Member

« Odgovor #53 poslato: 04. Август 2008, 13:15:12 »

Možda će posle da ga "presvuku" asfaltom...
Sačuvana

vlajko
Full Member

« Odgovor #54 poslato: 12. Август 2008, 15:26:33 »

Pokusacemo da obnovimo ono nase igraliste kod Studenjaka, finansirace jedan privatni preduzetnik!
Sačuvana

daca carapa
Newbie
*

« Odgovor #55 poslato: 15. Август 2008, 10:37:05 »

ko bre igra to bocamje ako ocoete ima kod 37 bloka tereni neki valjda su za bocanje mada se oni starci po ceo dan bocu jebu kevu
Sačuvana

ja sam iz 28 bloka ...kao i sav normalan svet
vlajko
Full Member

« Odgovor #56 poslato: 15. Август 2008, 20:30:34 »

Kad vidim sta se sve igra na OI, bocanje je kulerica!
Sačuvana

vlajko
Full Member

« Odgovor #57 poslato: 26. Август 2008, 12:57:40 »

Ma bocanje je najbolji sport koji je postojao, osim fudbala, naravno Namigivanje
A Pocanje?
Sačuvana

vlajko
Full Member

« Odgovor #58 poslato: 07. Октобар 2008, 11:31:48 »

e da... Danas su nastavljeni radovi na izgradnji terena u 61, dosta radnika...
Sačuvana

ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #59 poslato: 20. Јун 2010, 16:36:26 »

Himna boćarskog kluba Mladost iz bloka 64:

<a href="http://www.youtube.com/v/XzKMpMQfmz4" target="_blank">http://www.youtube.com/v/XzKMpMQfmz4</a>
Sačuvana

Stranice: 1 2 3 [4] 5
Štampaj
Prebaci se na: