Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

8860 poruka u 1808 tema- 1909 članova - Poslednji član: MarinaM
Blokovi - Novi Beograd - ForumBlokoviSportSkejt park [blok 70A -> Ušće]
Stranice: 1 ... 17 18 [19] 20
Štampaj
Autor Tema: Skejt park [blok 70A -> Ušće]  (Pročitano 203826 puta)
Zoran Valuta, zvani Kiza
Full Member

« Odgovor #270 poslato: 02. Мај 2008, 15:33:59 »

ke?
Sačuvana

-'Alo, bre, Kecmane, bre, u redu je, bre...mrš, bre, deco u pi**u materinu!!
-Smiri se, Zorane, deca su to...
Bo_JAH
Hero Member

« Odgovor #271 poslato: 03. Мај 2008, 12:05:51 »

ovo nisam ja majke mi  Zelenko

Ko razume shvatice. Al dobra je fora ispala Smeško
Sačuvana
Bo_JAH
Hero Member

« Odgovor #272 poslato: 03. Мај 2008, 12:08:15 »

Samo da umrem od smeha na temu i evo bice sve kool.

Umro sam, aj sad nastavire.
Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #273 poslato: 13. Мај 2008, 13:19:45 »

Svaka sličnost sa blokom 70A je slučajna

Dok stoji u teretnom vozu u pokretu, Aleks slučajno svojim skejtbordom ubija čuvara parka. On nikome ne otkriva svoj zločin, niti razloge odsutnosti koja ga obuzima posle ovog incidenta. Bez utemeljenih emocija i morala, Aleks - koji potiče iz razorene porodice i nema prijatelje - oseća se kao "svoj na svome" samo kada je na skejtu ili kada je u okruženju skejtera na mestu zvanom Park paranoja usred Portlanda. Sasvim ironično, a kako to u životu obično biva - i slučajno, počiniće ubistvo zamahnuvši skejtbordom.

Paranoid Park - u bioskopima sada!

<a href="http://www.youtube.com/v/WfhOFHVTOaE" target="_blank">http://www.youtube.com/v/WfhOFHVTOaE</a>
Sačuvana

BadMan
Hero Member

« Odgovor #274 poslato: 13. Мај 2008, 23:43:40 »

Šta je bre ovo?
Clockwork skejt?
Sačuvana

ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #275 poslato: 20. Јун 2008, 08:51:58 »

Ajmo sad sve ispočetka  Opušten

U današnjim novinama, naravno 24 sata:

"Femili sport" uputio dopis protiv izgradnje skejt-parka u naselju Dr Ivan Ribar, koji je bio planiran da bude postavljen neposredno pored prostora gde porodica Đoković planira da izgradi teniske terene. U svom zahtevu, u koji je naša redakcija imala uvid, "Famili sport" navodi "da je skejt-park neprikladan i nekompatibilan s njihovim objektom, jer će svojim aktivnostima u najmanju ruku ugroziti normalno funkcionisanje događaja u njihovom kompleksu".
Glavni arhitekta opštine Novi Beograd Ivana Milenković potvrdila je da će skejt-park biti izmešten i da će biti postavljen negde u zelenom pojasu daleko od zgrada.
- Tender za skejt-park je objavljen i već imamo tri ponuđača i iduće nedelje bi trebalo da bude potpisan ugovor – rekla je za "24 sata" Ivana Milenković.

* dopis-djokovic.jpg (88.47 KB, 601x384 - pregledano 1122 puta.)
« Poslednja izmena: 20. Јун 2008, 14:15:59 iva » Sačuvana

KeepOn Rolling
Newbie
*

« Odgovor #276 poslato: 21. Јун 2008, 23:00:30 »

Cek, ovde svi neto pricaju o skejt parku, a ima li ko da ga vozi? ili vozi samo po forumu???
Sačuvana
Damyan
Newbie
*

« Odgovor #277 poslato: 22. Јун 2008, 09:14:30 »

ima ko da vozi...
Sačuvana
KxGxB
Newbie
*

« Odgovor #278 poslato: 14. Јул 2008, 11:44:36 »

Sta se vise zajebavaju koji moj?Da su stvarno hteli da nam izgrade park vec bi bio izgradjen...stvarno nema smisla sad su od jednom svi zaboravili na nas,a pred izbore su pricali:posvetili smo tu lokaciju njima i na njoj ce do 11. aprila biti izgradjen skate park.Ajde razumem da ga premeste 1,ali 5 puta stvarno nemogu da shvatim.Djokovic nesto sere da smo mi koji vozimo skate previse losi da bismo blejali pored njegovih "de luxe" teniskih terena.Ako Bog da mozda urade nesto do septembra,je se iskreno nadam
Sačuvana
bata corlaja
Global Moderator
Sr. Member

« Odgovor #279 poslato: 14. Јул 2008, 14:16:48 »

Ako Bog (Jehova, Alah, Jah ...) da bice novi gradski izbori pa ce opet krenuti sa obecanjima ...
Sačuvana
vlajko
Full Member

« Odgovor #280 poslato: 15. Јул 2008, 15:19:48 »

Da, mozda jednog dana dobijemo i klupice, kao i konobara koji ce da donosi pivo, kao i striptizete koje ce da igraju oko nas!
Naravno mislim bice skejt parka, ako budu izbori!
Sačuvana

Mi volim iskusenja, da, da, Mi ne trpimo ponizenja, ne, ne....
BadMan
Hero Member

« Odgovor #281 poslato: 16. Јул 2008, 16:34:28 »

Mi volim iskusenja, da, da, Mi ne trpimo ponizenja, ne, ne....
Sačuvana

ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #282 poslato: 18. Јул 2008, 09:29:46 »

SKEJT PARK NA UŠĆU:

Skejteri će uskoro dobiti mesto za svoje vratolomije jer je izgradnja prvog beogradskog skejt parka ušla u završnu fazu.

Nakon problema sa određenim lokacijama u novobeogradskim blokovima, prema rečima Nenada Milenkovića, predsednika Opštine Novi Beograd, Skejt park će biti izgrađen u Bloku 15, na Ušću, u neposrednoj blizini biciklističke staze. Lokacija koja je određena inače je predviđena za rekreaciju, a kako u blizini nema stambenih zgrada, skejteri neće nikog uznemiravati.

Za izgradnju prvog skejt parka zemljište priprema JKP "Zelenilo Beograd", sa kojim je Opština Novi Beograd potpisala ugovor. Nakon završene javne nabavke ugovor je potpisan i sa firmom "Armavent" d.o.o. iz Beograda, koja će opremiti skejt park. Projektom je predviđeno da skejt park ima 15 sprava-rampi za skejt, rolere i bicikle, kao i da bude ograđen. Dimenzije parka su 38 x 58 metara.

Sa inicijativom za izgradnju skejt parka Opštini se obratio Skejtbord klub "Kobazz". Opština Novi Beograd je podržala inicijativu i na osnovu projekta je dobila sredstva za izgradnju od Grada Beograda. Tim povodom Skejtbord klub "Kobazz" uputio je pismo u kome se zahvaljuje Opštini Novi Beograd zbog izgradnje prvog skejt parka. U pismu su istakli da je važno da briga o mladima bude prioritet, kao i da se ova inicijativa oslanja na usvojeni Nacionalni program za mlade. Pismo je potpisalo oko hiljadu ljubitelja ovog sporta.
Sačuvana

Lezilebovic
Newbie
*

« Odgovor #283 poslato: 19. Јул 2008, 11:26:32 »

U besplatnim novinama NBG je izašao kraći tekst o Skejt Parku i okviru dužeg teksta Život u blokovima, koji se završava rečenicom "više o temi pročitajte na sajtu http://blokovi.com ". Skejteri proslavili ovaj sajt...
Ima i duži intervju sa "našim najboljim skejterom" Pajom.
te novine mogu se videti na sajtu http://nbg-online.net/index.php , samo se još nije pojavio drugi broj u onlajn izdanju.
Sačuvana
daca carapa
Newbie
*

« Odgovor #284 poslato: 15. Август 2008, 10:10:40 »

e jel to definitivno ce biti tamo posto sm cito da ovi debili neki tamo nisu pristali
Sačuvana

ja sam iz 28 bloka ...kao i sav normalan svet
Stranice: 1 ... 17 18 [19] 20
Štampaj
Prebaci se na: