Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Blokovi - Novi Beograd - ForumBlokoviSportSkejt park [blok 70A -> Ušće]
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 20
Štampaj
Autor Tema: Skejt park [blok 70A -> Ušće]  (Pročitano 240804 puta)
Zoran Valuta, zvani Kiza
Full Member

« Odgovor #15 poslato: 29. Фебруар 2008, 10:07:25 »

Then die! Najbolje bi bilo da ti izgrade Skejt park ispod prozora...Ili jos bolje negde na Uscu gde nema nikog zivog, cist vazduh i udri do zore...Ili na Adi ma fenomenalno....

Penzioneri...
Sačuvana

-'Alo, bre, Kecmane, bre, u redu je, bre...mrš, bre, deco u pi**u materinu!!
-Smiri se, Zorane, deca su to...
zenzen
Gost
« Odgovor #16 poslato: 29. Фебруар 2008, 10:25:21 »

Kakvi penzioneri? Mislis da oni vise na ovim forumima, imam 30 godina i da smeta mi buka i haos u bloku 70a i na Savi jer ne mogu da spavam nocu godinama od pijanih ljudi, kola, galame i splavova do 5 ujutru...Sport je ok i sve je to super ali ne meni i ostalima ispod prozora, ako nekome to ne smeta neka izgradi Skejt park ispred svoje zgrade...
Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #17 poslato: 29. Фебруар 2008, 10:53:44 »

Ako ti nešto znači, ja te razumem, ali teško da ćeš naći razumevanje za tvoj problem bilo gde osim kod komšija kojima to konkretno smeta. Isto kao što ti verovatno nisi protestovao sa mojim komšijama kada su gradili benzinsku pumpu ljudima ispred zgrade u 63. bloku. "Solidarnost i odgovornost" će morati još dugo da se reklamiraju po autobusima da bi zaživeli u ovoj sredini.
Kada bih ja bio u tvojoj koži, išao bih na sk8-erske forume i zaboravio priču o buci već objasnjavao ljudima koji nisu iz ovog kraja da je to sa one strane nasipa i da će se to vrlo brzo poplaviti, a čisto sumnjam da ce rampe biti od tako kvalitetnog materijala da mogu da izdrže desetak dana pod vodom.

Govornica kod Knjaza
Sačuvana

zenzen
Gost
« Odgovor #18 poslato: 29. Фебруар 2008, 11:20:52 »

Slazem se sa tobom u potpunosti, moracu na taj nacin da se izborim da pokusam da se izborim. A sta ste vi radili u bloku 63, za sta ste se bunili?
Hvala ti puuuno za fotkicu
Sačuvana
bamboocha
Hero Member

« Odgovor #19 poslato: 29. Фебруар 2008, 16:28:55 »

Oni su se borili protiv svega sto je do sada izgradeno kod njih, pa im i nije nesto pomoglo Namigivanje
Sačuvana

www.ispred-dragstora.com
www.mikipirs.cjb.net
Jebes Djuran Djuran,
Jebes Tirs For Firs
Danas rula Miki Pirs
A svak voli Britni Spirs!!!
zenzen
Gost
« Odgovor #20 poslato: 01. Март 2008, 13:57:19 »

We will see
Sačuvana
bamboocha
Hero Member

« Odgovor #21 poslato: 01. Март 2008, 14:18:06 »

Zen mudrost ti mozda pomogne! Sedi pored reke i cekaj glavnog iz opstine NBG da vidis kako pluta rekom, kaze stara kineska poslovica! Mada, ja mislim da od sedenja mozes samo suljeve da dobijes, jer je naglo usporen porast broja budista naNBG-u, izgleda su se smorili u svom T.C. slusajuci Bouvija Namigivanje
Sačuvana

www.ispred-dragstora.com
www.mikipirs.cjb.net
Jebes Djuran Djuran,
Jebes Tirs For Firs
Danas rula Miki Pirs
drenovak
Jr. Member
**

« Odgovor #22 poslato: 02. Март 2008, 18:13:26 »

skinuo sam "Dogtown and Z-Boys", dokumentarac o skejterima iz sredine 70tih.Tada su Z-Boys tek pocinjali da voze po bazenima. mozda umesto skejt parka da skejteri voze u aqua parku.
Sačuvana
Andrija Markovic
Newbie
*

« Odgovor #23 poslato: 03. Март 2008, 10:26:34 »

VAŽNO OBAVEŠTENJE

Gradjani iz bloka 70a i bloka 70, iz zgrada koje su blizu nasipa,
su se organizovali, peticije su potpisane i podnete predsedniku opštine Novi Beograd, Beokom servisu, Gradskoj vladi, Gradskom arhitekti, kao i mesnoj zajednici.
Potpisa je mnogo, niko ne želi da se ova stvar izgradi na našem nasipu.

Podnošenje peticije za obustavljanje početka gradnje je samo prvi korak u borbi. Ako počne gradnja, izaći ćemo na ulicu i sprečiti gradnju. Ovo je zajednički stav svih gradjana i svi su spremni za borbu da se naše šetalište očuva.

Za dalje informacije o akcijama koje ćemo organizovati obratite se vašim predsednicima kućnih saveta.
Sačuvana
drenovak
Jr. Member
**

« Odgovor #24 poslato: 03. Март 2008, 12:52:57 »

sigurno ste potpisivali i peticiju da se promeni ime ulice bulevar AVNOJa u bul Zorana Djindjica
Sačuvana
Zoran Valuta, zvani Kiza
Full Member

« Odgovor #25 poslato: 03. Март 2008, 13:16:35 »

VAŽNO OBAVEŠTENJE

Gradjani iz bloka 70a i bloka 70, iz zgrada koje su blizu nasipa,
su se organizovali, peticije su potpisane i podnete predsedniku opštine Novi Beograd, Beokom servisu, Gradskoj vladi, Gradskom arhitekti, kao i mesnoj zajednici.
Potpisa je mnogo, niko ne želi da se ova stvar izgradi na našem nasipu.

Podnošenje peticije za obustavljanje početka gradnje je samo prvi korak u borbi. Ako počne gradnja, izaći ćemo na ulicu i sprečiti gradnju. Ovo je zajednički stav svih gradjana i svi su spremni za borbu da se naše šetalište očuva.

Za dalje informacije o akcijama koje ćemo organizovati obratite se vašim predsednicima kućnih saveta.

VAZNO NEOBAVESTENJE

Gradjani Beograda, Novog Beograda, Zemuna, Dorcola, Zarkova i jos kojekakvih ma'ala su se organizovali, malo napili (bile i neke trebe, popele se na stolove, poskidale se...) i dogovorili da ove sto sprecavaju gradnju sprece u pokusaju sprecavanja gradnje naseg milog i dragog nam SKATE (or die) PARKA!

Pretnje su upucene svima (citiram: Zapalicemo sve!!!), ovih sto prete je mnogo i tako to sve. Podnosenje pretnji je samo neki (ne znam koji) korak u borbi protiv ovih partibrejkera...izaci cemo na ulicu, baciti koji Jeljcinov koktel i sve ce da bude sjajno i bajno! Ovo je zajednički stav svih sk8era i svi su spremni za peglu da se naše glupiranje nastavi.

Za dalje informacije o necemu sto vas zanima obratite se nekome koga za to boli *****[penis]...
Sačuvana

-'Alo, bre, Kecmane, bre, u redu je, bre...mrš, bre, deco u pi**u materinu!!
-Smiri se, Zorane, deca su to...
zenzen
Gost
« Odgovor #26 poslato: 03. Март 2008, 15:06:55 »

Pa da je gradu toliko stalo do skejtera dali bi im neko dobro parce zemlje i neko trajno resenje a ne zemlju koja plavi koja je privremeno resenje, samo da bi ih otkacila, dala im najgore parce zemlje gde se nista ne gradi, gde pici vetar non stop...Nego boli ih uvo i za skejtere i za sve gradjane uradice oni sto im je najjeftinija varijanta, nece sigurno da daju Usce ili Adu gde je zemlja pitaj boga koliko skupa i gde planiraju svasta da grade trzne centre itd...
Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #27 poslato: 03. Март 2008, 19:51:56 »

Istini za volju na Adi odavno postoji skejt park samo nikada nije zaziveo, valjda nije kvalitetno odradjen
Sačuvana

serafin
Newbie
*

« Odgovor #28 poslato: 04. Март 2008, 12:11:40 »

Mislim da se skejteri nece nesto mnogo provesti na obali, jer ce ih ljudi iz bloka docekati na noz (citaj: ostetice im rampe nocu i slicno) i pre nego sto im neka poplava sredi skupe podloge od (negde sam procitao cifru) 100.000E. Racunajte ovako: Onaj ko je kupovao gajbu u 70a i placao je jako skupo (trenutna cena je skoro 2000/m2), hteo je (verovatno) mir, tisinu i blizinu reke i nece se mnogo sloziti sa parolom "treba negde da izgradimo i skejt park".

I ja imam 3 banke, ne smatram sebe konzervativnim, ali mislim da treba da se zna kakvi se sadrzaji grade u stambenim blokovima, a kakvi u zabavnim parkovima/igralistima. Cenim da ce se ovde ponovo ponoviti prica kao i za peti park.

Mislim da peticije nece mnogo pomoci, ako je odluka vec donesena i ako gradnja treba da pocne tako brzo.

pozdrav,
S.
Sačuvana
bamboocha
Hero Member

« Odgovor #29 poslato: 04. Март 2008, 18:33:36 »

Zato i propadamo! Da ste pametni, uvideli bi priliku, a ne problem u tome! Napravili prodavnice brze hrane i pica, manju ambulantu, poslasticarnice, klub mladih u kojem se toce pica do 5% alkohola! Gde bi vam kraj bio... Cena kvadrata bi otisla na 3000! Ali ne, svi su protiv omladine... Bez veze...
Sačuvana

www.ispred-dragstora.com
www.mikipirs.cjb.net
Jebes Djuran Djuran,
Jebes Tirs For Firs
Danas rula Miki Pirs
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 20
Štampaj
Prebaci se na: