Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Blokovi - Novi Beograd - ForumBlokoviSportSkejt park [blok 70A -> Ušće]
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20
Štampaj
Autor Tema: Skejt park [blok 70A -> Ušće]  (Pročitano 267786 puta)
MTB RULES
Newbie
*

« Odgovor #60 poslato: 08. Март 2008, 12:33:48 »

Niko od vas ne zna sta znaci rec skejt park to ne podrazumeva samo skejtere nego i inline (roske) vozace bmx vozace mtb vozace i jos par ekstremnih disciplina mogu da se voze u tom parku. Beograd ga ceka 20 godina i sad kad je nasa ekstremn scena kao nekada 1991 opet malo jaka tad park nismo dobili zbog rata a sad od toga necemo odustati pa makar svi izginuli sad su se svi koji voze ekstremne sportove ujedinili kao nikada do sada i znamo ako se sad odlozi izgradnja nece ga biti jos 10 godina a to necemo dozvoliti. Mi imamo vise talenata u ekstremnim sportovima nego u fudbalu a nemamo gde da treniramo i nemamo sponzore kao svi na zapadu gde je to normalno i gde se niko nebuni bio sam video sam nego se ovi nasi prave kao smeta im. ako se rat nastavi izmedju nas i Bloka70a bice mnogo bespotrebne krvi jer srbi jednio mogu tako da rese stvari.
Sačuvana
Andrija Markovic
Newbie
*

« Odgovor #61 poslato: 08. Март 2008, 16:41:42 »

Niko od vas ne zna sta znaci rec skejt park to ne podrazumeva samo skejtere nego i inline (roske) vozace bmx vozace mtb vozace i jos par ekstremnih disciplina mogu da se voze u tom parku. Beograd ga ceka 20 godina i sad kad je nasa ekstremn scena kao nekada 1991 opet malo jaka tad park nismo dobili zbog rata a sad od toga necemo odustati pa makar svi izginuli sad su se svi koji voze ekstremne sportove ujedinili kao nikada do sada i znamo ako se sad odlozi izgradnja nece ga biti jos 10 godina a to necemo dozvoliti. Mi imamo vise talenata u ekstremnim sportovima nego u fudbalu a nemamo gde da treniramo i nemamo sponzore kao svi na zapadu gde je to normalno i gde se niko nebuni bio sam video sam nego se ovi nasi prave kao smeta im. ako se rat nastavi izmedju nas i Bloka70a bice mnogo bespotrebne krvi jer srbi jednio mogu tako da rese stvari.

BRATE, AJDE LEPO PROCITAJ SVE STO JE OVDE NAPISANO PRE NEGO STO OPET IZVALIS NEKU GLUPOST KAO OVO STO SI UPRAVO NAPISAO.

PROBLEM NIJE U SKEJT PARKU NEGO U LOKACIJI!!!

Nikome ne smeta skejt park i treba da ga imate, ali ne na ovom mestu.
To je cela prica. Zasto ne na ovom mestu? Ti sam si lepo objasnio zasto ne, procitaj samo sta si napisao, razmisli i bice ti sve jasno.

Skejteri, bajkeri i roleri se bave ekstremnim sportom, to nije sah da ljudi sede u tisini. Vama treba prostor gde mozete opusteno da se zezate i radite to sto radite. A oni vam uvaljuju prostor koji je svake dve godine mesecima pod vodom. Zar ne shvatas zasto? Neko hoce da uzme pare i bas ga briga za skejtere i za nas.

A sto se tice krvi, u to mozes da se kladis sto posto da ce pasti, budi bez brige. Mi ovo bez borbe necemo dati, ovo je zajednicko misljenje 500 ljudi koji ovde zive pored reke.
Sačuvana
MTB RULES
Newbie
*

« Odgovor #62 poslato: 08. Март 2008, 17:04:53 »

Procitao sam ja sve sta je napisano. vi ocigledno neznate sta to znaci mislite da ce tu da dnevno visi 1000ljudi da se deru piju drogiraju zato to nezelite sa neke strane to bi razumeo ali to nije to sto vi mislite. posto je to outdoor park tu ce se voziti samo kad je lepo vreme a ne preko cele godine jer i mi kao i ostali sportovi imamo sezonu samo kad je toplo i lepo vreme kad nije zima i tu ce mozda biti od 10 do 30 ljudi max dnevno i to 30 ljudi vikendom. ako vam 10 ljudi smeta onda svaka vam cast.
P.S. Beograd je urban grad moderan grad gde ce se graditi sve vise verujte mi za koju godinu zelecete da je tu bio izgradjen skejt park. ako hocete mir idite na selo a ne da zivite u gradu sa 2.5 milijona ljudi.
Sačuvana
drenovak
Jr. Member
**

« Odgovor #63 poslato: 08. Март 2008, 17:28:15 »

mozda Markovic zeli da dobije svoj deo kolaca.dajte coveku 100 evra da ucuti vise
Sačuvana
Zoran Valuta, zvani Kiza
Full Member

« Odgovor #64 poslato: 08. Март 2008, 17:31:50 »

Procitao sam ja sve sta je napisano. vi ocigledno neznate sta to znaci mislite da ce tu da dnevno visi 1000ljudi da se deru piju drogiraju zato to nezelite sa neke strane to bi razumeo ali to nije to sto vi mislite. posto je to outdoor park tu ce se voziti samo kad je lepo vreme a ne preko cele godine jer i mi kao i ostali sportovi imamo sezonu samo kad je toplo i lepo vreme kad nije zima i tu ce mozda biti od 10 do 30 ljudi max dnevno i to 30 ljudi vikendom. ako vam 10 ljudi smeta onda svaka vam cast.
P.S. Beograd je urban grad moderan grad gde ce se graditi sve vise verujte mi za koju godinu zelecete da je tu bio izgradjen skejt park. ako hocete mir idite na selo a ne da zivite u gradu sa 2.5 milijona ljudi.

A u qrac, konacno neko pametan!!! Ma najbolje da ja tu bacim koju boNbu pa nema ni skejt parka ni nicega.
Sačuvana

-'Alo, bre, Kecmane, bre, u redu je, bre...mrš, bre, deco u pi**u materinu!!
-Smiri se, Zorane, deca su to...
Andrija Markovic
Newbie
*

« Odgovor #65 poslato: 08. Март 2008, 20:00:26 »

Procitao sam ja sve sta je napisano. vi ocigledno neznate sta to znaci mislite da ce tu da dnevno visi 1000ljudi da se deru piju drogiraju zato to nezelite sa neke strane to bi razumeo ali to nije to sto vi mislite. posto je to outdoor park tu ce se voziti samo kad je lepo vreme a ne preko cele godine jer i mi kao i ostali sportovi imamo sezonu samo kad je toplo i lepo vreme kad nije zima i tu ce mozda biti od 10 do 30 ljudi max dnevno i to 30 ljudi vikendom.

Прво, овамо скупљате хиљаде потписа, а сад кажеш биће 10-30 људи само кад је лепо време. Ко може да предвиди колико ће људи бити? Јел то пао неки договор међу вама за који ми не знамо?

Друго, инвестиција од 17.5 милиона динара зато да би 10-30 људи било ту кад је лепо време? Да није то можда мало сумњиво? Да не покушава можда неко да у име изградње скејт парка узме велике паре? Да видимо ко у ствари гура ово и ко се боји да ускоро на изборима не буде више на челу општине или града, па сада за крај оће да одради комбинацију и узме паре?

Пријатељу, ја вам од свег срца желим да добијете најбољи скејт парк на Балкану и шире. На месту које је за то одговарајуће. Уместо да се ви скејтери организујете и потписујете петицију да вам се да нека права локација, и трајно реши проблем, вас искориштавају да узму паре и још вам уваљују локацију која је сваке две године под водом. Шта мислиш како ће да изгеда скејт парк након два месеца под водом? И ко ће онда да вам поправи рампе и сва чуда? На крају ћете опет остати без ичега, а они ће узети паре.

Него ајде овако:
ајде да се лепо сви ми удружимо, направимо лепо нову заједничку петицију, значи ви скејтери и ми станари блокова, и тражимо да вам општина да локацију којом су сви задовољни, која ником не смета, и која ће бити трајно решење и за вас и за нас. Иначе, овако се неће ништа решити, а биће само гомила проблема за свакога.
Sačuvana
Damyan
Newbie
*

« Odgovor #66 poslato: 08. Март 2008, 20:18:40 »

Potpuno se slazem...
Toliko sam se radovao skejt parku, prosto nisam mogao da verujem da ce uskoro poceti izgradnja, ali sam se isto toliko i razocarao kad sam video gde treba da bude. Ovde zaista nesto smrdi, neko zaista hoce da se nakrade. Ta obala plavi svake godine i to bash onda kada je sezona za skejt.potpuno je kretenski tu graditi skejt park. Pazite, meni ova lokacija inache super odgovara, jer sam iz 45 bloka pa mi je blizu, ali verujte mi, bice potpuno sranje ako se ovo tamo napravi.
Prvo, zar zelimo rat sa ljudima koji zive okolo. Dajte ljudi, pa nismo kreteni, mislim, shto bi se svadjali i krvili. Ko ce od toga neshto dobro da izvuce. Na kraju bi se sve zavrsilo tako shto bi se komshije skupile i polupale nam sve a ovi iz opshtine bi rekli, pa jbga...
Drugo, ta obala stvarno plavi svake godine i ne vidim poentu da u sred sezone imamo bazen tamo. Usce je savrsheno resenje ili ta lokacija izmedju juga i severa u 64 bloku. Kakogod, nije to na nama da odlucimo, vec na gradskim arhitektama koji znaju gde shta moze. A za ovo ih treba za gushu dovatiti, jer nema shanse da oni ne znaju da su tu stalno poplave...kreteni
Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #67 poslato: 08. Март 2008, 20:44:06 »

Ja sam iz 63. bloka i ne bi mi nimalo smetalo da bude ovde između severa i juga, mislim da su ovi iz 70A stvarno malo više istripovali da će im toliko smetati kotrljanje točkića.
Problem je što su skejteri svesni da ako sad ne dobiju skejt park, nikada ga neće ni dobiti. Ovaj projekat se sad gura jer će lepo izgledati pred izbore a ne zbog para (nisu to stanovi ili poslovni prostor pa da tu neko zaradi velike pare). Ali da bi se promenila lokacija potrebno je sigurno dosta papirologije, nema šanse onda da se to izvede pre izbora a potom ko zna ko će biti na vlasti, čak i da ostanu isti nema šanse da se tada sete skejt parka.
Sačuvana

MTB RULES
Newbie
*

« Odgovor #68 poslato: 08. Март 2008, 22:54:06 »

pazi ovako 85% sacinjavaju maloletnici a ostatak nesto malo starij koji voze jos od pocetka 90 i koji svi rade tako da klinci nece moci da bleje tu ceo dan zbog skole a ovi stariji zbog posla jer svi uglavnm rade ili studiraju.nas ima mnogo ali necemo nas 10.000.00 biti svaki danu u parku svi gde si to video. a sto pominjes izbore i te gluposti ko i da li je neko ukrao pare to stvarno ne razumem ako su deca ukrala od drzave to stvarno ne razumem sta si tim mislio. a sto se sprava tice napravljene su tako da se nemogu nikad unistiti jer imamo iskustva sa skejt parkom na adi gde su nas pokrali za 5dana zato toliko kostaju. ali se potpuno slazem sa tim da nas i vi podrzite da nam daju novu lokaciju tako da svi budu zadovoljni i srecni jer i mi ne zelimo park tamo gde cemo stalno da mislimo da li ce neki tu lokalac da dodje i da nas maltretira jer mu smeta park mi ne zelimo da se kacimo samo zelimo da treniramo na miru.
Sačuvana
dobermanX3M
Newbie
*

« Odgovor #69 poslato: 09. Март 2008, 10:05:34 »

heh Markovicu, pa da li si ti normalan, koje ti psihicke probleme imas.. Jedva cekam park imam da se napijem kao stoka kad bude otvaranje jooooooj  Zelenko
Sačuvana

dobermanX3M
Newbie
*

« Odgovor #70 poslato: 09. Март 2008, 17:05:45 »

Momci, batalite raspravu sa domorodcima! Bice tu skejt park ili ce biti negde drugde, to nije bitno, nego, recite vi meni, sta vi volite da pijete, da jedete, sta ilegalno volite.... Za sad sam samo kupio palice, kad vas domorodci napadnu, da se branite! Moram da vidim u sta jos treba da se ulozi! Ako je hot-dog, hladno pivo i nesto ispot tezge, dovoljno, samo recite! Uzimam kredit! Siguran sam da cu imati kupce iz oba tabora, he he!
i krofne obavezno Smeško
Sačuvana

Sk8er
Newbie
*

« Odgovor #71 poslato: 09. Март 2008, 21:09:46 »

E ovako. Moje mishljenje, iako sam lichno skejter je da je sramota da Beograd nema skejtpark a 2008.-a je. Super je shto ti Markovicju govorish u ime "500" i vishe ljudi, shto znachi da si razgovarao lichno sa svima njima, jel`? I to za ovako kratko vreme. Pa svaka ti chast na trudu, ali bojim se da je uzaludan. Ako zzelite promenu lokacije, prekinite da zevate za kompjuterom i idite u opshtinu sa predlogom o novoj lokaciji, a nas ostavite na miru. Ako smo vam mi gori od splavova, onda ste carevi, majke mi. A vidim, super ste se izborili sa njima, iako su oni ilegalno tu gde jesu i  karaju vas svako veche, ali mi cjemo biti tu legalno i iza nas stoji tvoja opshtina, pa se idite zzalite njoj. A shto se 17.5 miliona dinara tiche ili vam 215.000 evra, to nije vash problem, kao ni Kosovo, kao ni to shto se jedna ulica tri puta godishnje kopa i asfaltira. Za to nikom nishta? Za to se nikom ne zzalite, nego `ajde nas da smarate? Bitno je da vam mi smetamo sa sportom. Zashto bash vasha lokacija? E pa negde mora. Hteli to ili ne. Znate li vi shta znachi Grad? Kome smeta, neka ide lepo nafarmu ili selo da zzivi i to mu je to... P.S. Lepo Chomy kazze: Da je fudbalski teren ili neki slovenac, Madjar, Nemac, niko rech ne bi reko. Samo da nije Srbin i da nije srpsko. A sad idite lepo u prodavnicu i kupite Domacjicu Krashovu i slovenachko pivo, a onda posle kukajte kako nam se zemlja raspada...
Sačuvana
Sk8er
Newbie
*

« Odgovor #72 poslato: 09. Март 2008, 21:21:02 »

Markovicju, Markovicju.

Nemoj lupetati gluposti o nekim stvarima, ako ne znash o chemu se radi. Shirish okolo dezinformacije bezveze.
17.5 miliona evra koshtaju sprave, koje cje biti izuzetno kvalitetne, a ne neshto sklepano onako srpski, Asfalt koji je kvalitetniji od piste za F1 i fond za prvo skejt takmichenje povodom otvaranja parka. Opshtina van te sume ima svoju ugradnju chiji se iznos ne zna.

I nemoj mi te priche, kao bolje da se taj novac od skejt parka da kao pomocj nekome. Shto bash od skejtparka? A da. Da ne bi postojao nijedan idalje. Jesi razmislio o silnom novcu kojim se budzzet drzzave puni, kao na primer od prodaje svih domacjih firmi hrvatima i slovencima, je li? Shto ne napravish peticiju da se od tog novca shalje pomocj na Kosovo itd. nego nas ovde maltretirash i otezzavash nam sve ovo?
Sačuvana
drenovak
Jr. Member
**

« Odgovor #73 poslato: 09. Март 2008, 22:31:30 »

ja sam na Sk8erovoj strani.bodezi moraju da vezbaju.a i taj kej lici na Dogtown
Sačuvana
Andrija Markovic
Newbie
*

« Odgovor #74 poslato: 10. Март 2008, 08:43:15 »

Пошто је тон ове дискусије одавно прешао све границе пристојности, лепог понашања и изражавања, чиме су скејтери и будући посетиоци сајта сами себе најбоље репрезентовали, а администратор очигледно нема намеру да реагује, послушаћу стару пословицу која каже немој се расправљати са будалом, људи често неће приметити разлику, и повући ћу се из ове бесмислене расправе.

Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20
Štampaj
Prebaci se na: