Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Blokovi - Novi Beograd - ForumBlokoviSportSkejt park [blok 70A -> Ušće]
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20
Štampaj
Autor Tema: Skejt park [blok 70A -> Ušće]  (Pročitano 269690 puta)
chomy
Newbie
*

« Odgovor #75 poslato: 10. Март 2008, 08:48:06 »

Марковић је председкин кућног савета па изгледа да му је то једина ствар у животу што ради па хоће да се покаже на интернету, и да покраде кирије из локала своје зграде. Лупета глупости јер је РОВАЦ у целој причи и лупета глупости јер је не обавештен и за разлику од сплавова општина има све дозволе, папире и новац за изградњу парка.

Напомињем РОВАЦ!

* plac.jpg (234.11 KB, 1903x323 - pregledano 896 puta.)
Sačuvana
Damyan
Newbie
*

« Odgovor #76 poslato: 10. Март 2008, 11:00:50 »

E alo...bez ikakve potrebe ste bezobrazni...a i ti markovicu nemoj da generalizujes. Evo i ja sam skejter, vec godinama, i nikoga nisam ni vredjao, niti lupetam gluposti...
E sad, skejter, drugari moji dragi...markovic je stvarno vise puta reko da nema nishta protiv skejtera ni skejt parka, vec da je park na pogresnom mestu...ocete josh jednom. PARK JE NA POGRESHNOM MESTU...to mesto je POPLAVLJENO SVAKO GODINE...IMACEMO BAZEN...sa pogreshne je strane naspia, to se i vidi na slici. jos cak nemaju ni dozvolu da to grade, kako ne vidite u cemu je stvar. Mislite da se neko tako odjednom smilovao iz opstine i sad nakon 20 godina shto se ljudi bore za skejt park, oni ulazu milione i oce to da izgrade u roku od mesec dana. Ma dajte...razmislite...zure da park, po svaku cenu, bez dozvole, naprave do sredina aprila...A SHTA JE POCETKOM MAJA...IZBORI...posle kad nam park propadne od vode, vazi sto ce neko da se cima...moramo da smislimo neko reshenje za ovo i ne smemo da dozvolimo da budemo samo deo kampanje za izbore. Ja cu videti da pricam i sa Pajom i da vidimo da odemo u opshtinu da saznamo neshto direktno od njih, a ako ne, ja sam za to da zovemo studio B da nam pomogne sa kamerama, jer ce onda morati da budu fini...
Sačuvana
Sk8er
Newbie
*

« Odgovor #77 poslato: 10. Март 2008, 12:25:41 »

Joj Damjane kako si glup. Ne zzuri opshtina zbog izbora, nego skejteri. Bole kurac opshtinu za park. To je za njih josh samo jedan papir. Mi smo ti koji zzurimo da to bude pre izbora, kako ne kapirash? Jer, ako prodju izbori, zaboravi park narednih 5 godina, ako ne i vishe. Super je shto gospodin Markovicj nema nishta protiv skejtera, nego protiv dobijene lokacije za park i protiv toga koliko para se ulazze u njega. Ali shta se zzali na skejtere? Nek` se zzali opshtini svojoj il nek` se seli... A kad se sve mlo slegne nakon izgradnje, nije ni svestan koliko cje cena kvadrature da mu skochi u kraju...
Sačuvana
zenzen
Gost
« Odgovor #78 poslato: 10. Март 2008, 14:46:11 »

Resenje je SEDMICIJA Zelenko.
Bas me zanima od tih 2000 potpisa koliko ljudi je punoletno na spisku sesticije...
Ljudi mislim da bi Opstina NBG i predsednik ili ta arhitektica koja je bila toliko pametna da ovde postavi Skejt Park-mislim ne znam sta je ona arhitekta ili samo figurira tu,da je takav strucnjak znala bi da se na nasipu nista nikada nije gradilo itd...I ova prica sa 10-30 ljudi dnevno je smesna...Pa oni su najavili internacionalna takmicenja stalno, mislim kako mislite da izvedete to bez buke...

Sačuvana
bata corlaja
Global Moderator
Sr. Member

« Odgovor #79 poslato: 10. Март 2008, 15:17:03 »

Idealno resenje za lokaciju bi bio prostor u bloku 61 ili 63, izmedju severnog i juznog dela.
Bolje da imamo skejt park nego da nam naprave jos jedan trzni centar. Ljutko
Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #80 poslato: 10. Март 2008, 15:40:09 »

Apsolutno podržavam!
Kao što već napisah, video sam da je tu planirano još terena za basket, a za njima realno više nema potrebe u blokovima. Umesto basket terena nek bude skejt park i rešen problem. Vi što ste u kontaktu sa ljudima u opštini predložite im to.
BadMan je pomenuo i kandidovanje za lokalne izbore kao grupa građana da bi se ubuduće predupredili ovakvi problemi, ako je neko ozbiljan nek se javi da se dogovorimo.
Sačuvana

zenzen
Gost
« Odgovor #81 poslato: 10. Март 2008, 15:48:13 »

Andrija i Skejteri,
Bez veze raspravljate, sada sam pogledala neke skejterske sajtove-pa i oni su ljudi vise nego svesni da je taj teren skroz los za park, ici ce do Opstine ako vec nisu isli da traze novu lokaciju...Tako da mislim da je debata nepotrebna...
Sačuvana
BadMan
Hero Member

« Odgovor #82 poslato: 10. Март 2008, 17:19:46 »

http://www.24sata.co.yu/vesti.php?id=22054

Citat: 24 sata
NEZADOVOLJSTVO - Stanari koji su pokrenuli potpisivanje peticije, smatraju da će park za ekstremne sportove prouzrokovati veliku buku, koja je ionako jaka zbog blizine splavova, a posebno su nezadovoljni što ih niko iz Opštine Novi Beograd nije obavestio da će se objekat graditi preko puta njihovih zgrada. Andrija Marković predsednik kućnog saveta zgrade u Omladinskih brigada, do koje je predviđeno građenje skej parka, tvrdi za „24 sata” da je gradnja takvog objekta samo maska i da se iza te inicijative krije neko ko želi da profitira.
- Mi nemamo ništa protiv da ti ljudi dobiju skejt-park, ali smatramo da u ovom slučaju neko drugi gura svoju priču preko te dece, kako bi zaradio. Nas niko nije pitao da li želimo skejt-park u komšiluku, a već imamo mnogo problema sa splavovima, toplanom i šljunkarom. Ovo je samo kap koja je prelila čašu - objašnjava Marković za „24sata”.
Beogradski skejteri ne sede skrštenih ruku pa su, kao odgovor na peticiju stanara, pokrenuli potpisivanje „šesticije” za građenje skejt-parka u Bloku 70a, koja je organizovana po beogradskim skejt šopovima, gde se može i potpisati.
Miloš Pavlović, najbolji srpski skejter i inicijator akcije građenja skejt-parka u Bloku 70a, kaže za „24 sata” da je rešenje za prvi moderni skejt-park u Beogradu korektno, da su sprave koje će biti postavljene u parku biti najboljeg kvaliteta i da će samim tim praviti minimalnu buku.
- Oni se plaše okupljanja skejtera, bajkera i rolera jer misle da ćemo im stvoriti probleme. Klinci će tu voziti svoje „daske”, devojčice će dolaziti da ih gledaju, a stanari okolnih zgrada će imati zanimljiv sadržaj koji će oplemeniti njihovu životnu okolinu. Ne razumem zašto nas stanari vezuju za splavove. Mi s tim nemamo veze, želimo samo da se bavimo sportom i drugo nas ne zanima - dodaje Pavlović za naš list.
« Poslednja izmena: 10. Март 2008, 18:18:40 iva » Sačuvana

MTB RULES
Newbie
*

« Odgovor #83 poslato: 10. Март 2008, 19:45:24 »

hahah umro sam od smeha ova Markoviceva izjava je toliko smesna da su mi suze krenule jadna ta zgrada u kojoj je on precednik kucnog saveta. Pa takmicenje ce biti na otvaranju a ne svaki dana a sto se buke tice smetace vam vise ptice nego mi iz skejt parka, taman sam mislio da je je nesto pametno reka ali kad procita ovu izjavu iz novina totalno se razocara Markovicu gde ce ti dusa u raj sigurno ne....
Sačuvana
misha
Newbie
*

« Odgovor #84 poslato: 10. Март 2008, 23:53:40 »

будући посетиоци

smatraj se da sam jedan od njih i da cu posetiti tvoj stan pre svega!

pozdrav
Sačuvana
misha
Newbie
*

« Odgovor #85 poslato: 10. Март 2008, 23:54:55 »

inace andrija, ti si samo jos jedan od primera ljudi zbog kojih se svako vece pre spavanja prekrstim i zahvalim bogu sto ne zivim na novom beogradu.
Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #86 poslato: 11. Март 2008, 02:58:56 »

http://www.24sata.co.yu/vesti.php?id=22134

Citat: 24 sata
EKSTREMNO - Nema razloga da stanari budu zabrinuti, izgradnja skejt-parka neće nikoga ugroziti. Pokušaćemo da im to predočimo na predstojećem sastanku - kaže za „24 sata” Ivana Milenković, glavni arhitekta opštine Novi Beograd.
Kako je planirano, skejt-park bi, pored sprava koje će skejteri koristiti za izvođenje svojih vratolomija, imati zelene površine i klupe namenjene onima koji žele da uživaju gledajući ih.
- Skejt-park će od zgrada biti udaljen oko 100 metara vazdušnom linijom. Cilj nam je da stanarima objasnimo da on neće raditi 24 sata, kao i da će biti pod nadzorom, tako da ni u kom smislu stanari neće biti ugroženi. Takođe, ideja je da tom sastanku prisustvuju i skejteri i psiholozi kako bismo pokazali da se ne radi o narkomanima i problematičnim osobama kako su oni mislili, već o ljubiteljima ekstremnih sportova koji će tu voziti svoje skejtove - objašnjava Ivana Milenković.
Kako su „24 sata” već pisale, beogradski skejteri su pokrenuli potpisivanje „šesticije”, kao odgovor na peticiju stanara. „Šesticija” se može potpisati u svim skejt radnjama u gradu, a prema rečima skejtera za sada imaju oko 500 potpisa, ali će ih sigurno biti više.
U opštini se nadaju postizanju dogovora i najavljuju planove za budućnost.
- Tender za izvođenje radova još nije raspisan jer nismo imali sredstva. Opština je konačno dobila potrebna novčana sredstva za sprave koje će biti u parku i ovih dana bi trebalo da bude raspisan i tender. Nadam se da ćemo rešiti ove nesuglasice jer izgradnja skejt-parka je pozitivna stvar - kaže za „24 sata” Ivana Milenković.
Sačuvana

Uby
Newbie
*

« Odgovor #87 poslato: 11. Март 2008, 12:21:28 »

Neka odrze sastanak, i treba! Neka vide ljudi da mi nismo narkomani kako nas neki predstavljaju. Park nece raditi 24 h, ako se nekad i odrzi neko takmicejne, nece biti smak sveta... Rekoste da trazite mir? Kako mislite da ga nadjete u gradu? Pogotovo na Novom Beogradu. Beograd je moderan grad i treba da se razvja i gradi... Da se svakome ugadja, pola Beograda ne bi bilo izgradjeno...
Sačuvana
zenzen
Gost
« Odgovor #88 poslato: 11. Март 2008, 13:32:57 »

Isprsite se za 11miliona evra i dobicete plac gde hocete u Beogrdau, to najvise boli nase drage opstinare, kako da vama daju zemlju koja nikome ne treba, boli ih uvo za ljude koji tu zive i koji su vec popizdeli od kojecega-zele samo da Vam uvale skejt park pa makar on bio i u mocvari pa neka se mi koljemo medju sobom, vazno je da oni imaju cime da se ponose...
Dragi skejteri ne budite toliko sebicni, cas ste u fazonu da necete praviti buku a cas vas boli uvo za ljude koji tu zive neka pocrkaju - ne budite iskljucivi i sebicni.
Vas skejt park je vec odbijen na nekoliko lokacija pa nikom nista, neka vam nadju bolji plac.
I mislim oni clanci u 24sata, rasplakacu se od tuge, problem je u tome sto Opstina tera po svom oni ne zele da cuju gradjane svoje, nego kao dovode psihologe da razgovaraju sa stanarima kao da su ljudi ovde ludi...
Mislim izokrecu stvari kako oni zele i pisu neke glupave clanke koji nemaju veze sa mozgom.
Sva sreca pa idu izbori Zelenko, trebao bi da dodje neko kome je stalo do gradjana koji su glasali za njih, ako je ovoj postavci stalo neka to i pokazu.
Sačuvana
bata corlaja
Global Moderator
Sr. Member

« Odgovor #89 poslato: 11. Март 2008, 13:37:20 »

inace andrija, ti si samo jos jedan od primera ljudi zbog kojih se svako vece pre spavanja prekrstim i zahvalim bogu sto ne zivim na novom beogradu.
Nemoj onda ni da dolazis na Novi Beograd, sta ces ovde, kad vec imas srece pa ne zivis na NBG-u. Ostani na tom tvom Vracharu ili Dorcolu ili M.M. Lugu i nemoj ni da ti padne na pamet da prelazis most!! Ljutko
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20
Štampaj
Prebaci se na: