Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Blokovi - Novi Beograd - ForumBlokoviSportSkejt park [blok 70A -> Ušće]
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20
Štampaj
Autor Tema: Skejt park [blok 70A -> Ušće]  (Pročitano 267078 puta)
BadMan
Hero Member

« Odgovor #90 poslato: 11. Март 2008, 13:48:14 »

Taj rad?
Sačuvana

Damyan
Newbie
*

« Odgovor #91 poslato: 11. Март 2008, 14:12:04 »

Zenzen...jebote pa nisu svi skejteri jedna osoba...kao cas ocete ovo, cas ono...alo covece...svako kaze sta on hoce, nije to nikakav zvanican stav skejtera...eno procitaj shta je paja reko u 24 sata...nece biti buke, takmicenja ce biti par puta godishnje...a ako vam to smeta, onda stvarno nije stvar u parku, nego u vama...
Sačuvana
zenzen
Gost
« Odgovor #92 poslato: 11. Март 2008, 14:20:13 »

Naravno, ali zasto vi da ste u stisci mislim odrzavajte svaki dan takmicenja, pa zato ga i prave za uzivanje, ali promenite lokaciju. Reci mi primer jedne zemlje ili grada u kome postoji skejt park koji je toliko blizu zgradama? Svi su udaljeni ili u nekoj industrijskoj zoni sto je i normalno...Paja je rekao, pa Paja moze samo za sebe da garantuje i ni za koga drugog...Zasto ne mozete da dobijete neku drugu lokaciju u cemu je problem? Jeste li dobili neki odgovor od opstine?
Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #93 poslato: 11. Март 2008, 14:29:33 »

Stvar je u tome što su te zgrade na kraju blokova (ili početku, zavisi s koje strane gledate) i tu stvarno vlada neopisivi mir i tišina, gotovo da nema nikakvog saobraćaja, osim stanara u tu ulicu niko ne zalazi, preko puta ulice su šiblje i toplana (ja tamo vozio samo kad sam polagao vožnju). Tamo je tolika tišina da ja stvarno verujem da će oni čuti i kotrljanje točkića. Jebiga ljudi, ja gledam na gandijevu koja je postala prometnija od autoputa, morate da se naviknete da živite u gradu.
Meni je samo žao ako se skejt park upropasti prvom poplavom.
Sačuvana

bamboocha
Hero Member

« Odgovor #94 poslato: 11. Март 2008, 16:13:22 »

Ne, stvarno mi je pun kurac! Zasto se niko ne buni protiv akva parka a svima smetaju skejteri!? Gde je taj Andrija i bratija bio kad su se gradili trzni centri? Ni meni delta siti nista vise ne treba nego vama skejt park! Moje komsije su pekle paprike u sumarku, a sad je tu Merkator! Uvek se nesto dobije, a nesto izgubi! Pustite klince na miru, da se zezaju!
Poret toga bi rekao da bi trebalo i terene za bocanje neko da izgradi, a ne da sipcimo kilometrima!
Sačuvana

www.ispred-dragstora.com
www.mikipirs.cjb.net
Jebes Djuran Djuran,
Jebes Tirs For Firs
Danas rula Miki Pirs
A svak voli Britni Spirs!!!
Uby
Newbie
*

« Odgovor #95 poslato: 11. Март 2008, 16:42:34 »

e bamboocha svaka ti cast! Cheesy
odlicno si to rekao. ljudi NBG, se gradi i gradice se i u budusnosti...
a vi ljudi ako vam sve smeta, selite se van grada. ako smo vec zapali u tu situaciju da moraju tu da nam izgrade park, neka tako bude. nismo mi krivi shto su odabrali tu lokaciju...
Sačuvana
alobre
Newbie
*

« Odgovor #96 poslato: 11. Март 2008, 19:14:23 »

E znaci nov sam na ovom forumu i sumnjam da cu opet dolaziti, al samo da znate mi (skejteri) na skejt park cekamo vise od 20 godina. Samo se zapitajte kolko ima kosarkaskih terena i ostalih  a skejt park nijedan. Sto se tice problema poplave prepustite nama i nemojte da se brinete lako cemo mi. A ako treba mi cemo se skupiti i braniti skejt park probali neko da ista unisti u njemu posto kolko ja mogu da konstatujem ovde ovde su svi destruktivno nastrojeni. Sad nas smarate oko izgradnje parka al tako cete na s makar skoloniti od svojih zgrada. Mislim posto vam smetamo na ulica al sad vam i park smeta. Sutra ako skejt parka ne bude a skejt ne mozete zabrniti dolazcemo ispred vase zgrade i voziti da vidite kako je to! A to oko vaseg setalista pfff sto ga onda i ne cuvate samo sve splavovi i djubre zato nemojte tu da prodajete neke price o miru i tisini!
Aj pozdrav i vidimo se u novo izgradjenom skejt parku!
p.s. ako oces mir i tisinu pa se ti preseli u selo dosao u grad i jos oce mir ii tisinu alo gde vi zivite?
Sačuvana
chomy
Newbie
*

« Odgovor #97 poslato: 11. Март 2008, 21:18:03 »

Ја капирам станаре и капирам да их сплавови муче као и распале пијандуре и наркомани који им блеје ту и остала ња. Али не може неко да просипа причу о некаквом окупљању НЕКИХ СКЕЈТЕРА као и о буци коју осуђују и немају појма јер никда нису видели тако нешту уживо у животу па лупетају глупости. Јавно су рекли да им смета што је неко ту зарадио паре, а не скет парк. ШТО НЕ ОДУ У ДЕЛТУ ПА НЕКА СЕ БУНЕ, ШТО НЕ СКЛОНИТЕ СПЛАВОВЕ и они су се уградили и још увек зарађују паре, нормално је да је неко зарадио паре, јел кад одеш у продавнице јел се буниш што се производи наплаћују?
Пошто ово пискарање на нету нема благе везе јер је овде седи 5оро људи што би се оптерећивали.
И још једна ствар, Блок 70а се простире до насипа....

SUCKAZ
« Poslednja izmena: 12. Март 2008, 10:27:09 chomy » Sačuvana
MTB RULES
Newbie
*

« Odgovor #98 poslato: 11. Март 2008, 23:01:51 »

Naravno, ali zasto vi da ste u stisci mislim odrzavajte svaki dan takmicenja, pa zato ga i prave za uzivanje, ali promenite lokaciju. Reci mi primer jedne zemlje ili grada u kome postoji skejt park koji je toliko blizu zgradama? Svi su udaljeni ili u nekoj industrijskoj zoni sto je i normalno...Paja je rekao, pa Paja moze samo za sebe da garantuje i ni za koga drugog...Zasto ne mozete da dobijete neku drugu lokaciju u cemu je problem? Jeste li dobili neki odgovor od opstine?
Skejt park u centru Pariza i to ne 1 nrgo 5 u centru Londona Barselone, Njuorka i sve pored stambenih zgrada i nikome nesmeta cak imaju klupe kako ce biti i u nasem da ljudi gledaju i sta mislis ko ih gleda sve ljudi iz zgrada uglavnom stariji tako da nelupaj o industriskim zonama i slicno Najbolji primer je jedan mali grad u evropi koji ima 8 raznih skejt parkova i svi su u stambenim zonama. tako da nelupaj kad nemas pojma .
P.S. ja mislim da smo mi trebali da se skupimo i da uzmemo nekog kriminalca da nam to izgradi a ne opstinu jer tako se niko nebi bunio jer nebi smeli. a jadna je onda takva drzava.
Sačuvana
Sk8er
Newbie
*

« Odgovor #99 poslato: 11. Март 2008, 23:59:57 »

Alo, Zenzen. Dal` si normalna? Da promenimo lokaciju? Zar ti zaista mislish da MI mozzemo da biramo lokaciju? Probudi se iz bajke... Gde zzivish ti?
A shto se svih vas ostalih tiche, koji ste protiv ovog projekta, super ste se pokazali tako shto niste doshli na satanak u opshtini vezan za ovu dilemu. To samo pokazuje koliko ste u stvari ne ozbiljni i da ste svesni da nishta ne mozzete da uradite, osim da odugovlachite neizbezzno lupetajucji gluposti preko rachunara... Izadjite malo iz kucje na vazduh, s vremena na vreme...
Sačuvana
manda
Newbie
*

« Odgovor #100 poslato: 12. Март 2008, 00:15:46 »

1. JA SAM ZA SKEJT PARK. BLOK 70A JE IZOLOVAN I KLINCI KOJI TAMO ODRASTAJU SU CUDNIJI OD DRUGE DECE UPRAVO ZBOG TOGA. AKO IM NE POMOGNE DELTA SITY SKEJT PARK SIGURNO HOCE.
2. KAKVE VEZE IMAJU SKEJT PARK I SPLAVOVI?
3. NARKOMANI I SKEJT PARK?
« Poslednja izmena: 12. Март 2008, 01:02:28 iva » Sačuvana
chomy
Newbie
*

« Odgovor #101 poslato: 12. Март 2008, 00:21:33 »

Нема потребе за нервирањем јер је локација промењена!
Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #102 poslato: 12. Март 2008, 01:03:14 »

Pa koja je nova lokacija? Otkud ti ta informacija?

Današnji broj 24 sata potvrđuje informaciju da predsednik kućnog saveta ne želi sastanak

http://www.24sata.co.yu/vesti.php?id=22217
Citat: 24 sata
Uprkos pozivu opštinskih vlasti da nezadovoljni stanari dođu na sastanak na kome bi im bile predočene sve prednosti ovakvog objekta u njihovom komšiluku, predsednik kućnog saveta zgrade u ulici Omladinskih brigada Andrija Marković odbija u ime potpisnika peticije ovaj poziv.
- I dalje ostajem pri stavu da skejt-parku nije mesto u Bloku 70a, ali nemamo ništa protiv te dece koja žele da se bave ekstremnim sportovima. Mi samo tražimo da se park izmesti na neko drugo mesto i od tog zahteva nećemo odsutati - rekao je Marković za naš list i dodao da će se protest radikalizovati ako se opšina ogluši o njihove zahteve.
Arhitekta opštine Novi Beograd Ivana Milenković smatra, ipak, da se dijalog između stanara i predstavnika opštine mora održati, na obostranu korist.
- Mi smo spremni da razgovaramo sa stanarima, a u slučaju da oni to odbiju, posumnjaćemo u njihove namere. Gradnja parka još nije počela i pre nego što do toga dođe, mi ćemo usaglasiti naše planove sa stanarima Bloka 70a - napominje novobeogradski arhitekta.
Najbolji srpski skejter Miloš Pavlović takođe poručuje da je sastanak sa stanarima, na obostranu korist.   

Bogdanović inicijator građenja parka
Borba mladih skejtera za pravljenje modernog skej-parka traje godinama, a prvi čovek koji im je pružio ruku podrške bio je, sada pokojni, gradonačelnik Nenad Bogdanović. Nakon njihovog apela preko televizije Studio B, Bogdanović je rekao da će uraditi sve da se skejterima omogući mesto za njihov sport koje u isto vreme neće smetati starijim sugrađanima.

Sukob kulminirao psovkama i pretnjama
Sukob zaoštren je i na forumima. Naime, Marković je diskutujući o ovom problemu na forumu www.blokovi.com dobio vulgarnu i uvredljivu poruku. On poručuje u izjavi za „24 sata” da ljutnja skejtera ne treba da bude usmerena ka njemu, jer on nije pokretač akcije već samo jedan od predsednika kućnih saveta. Skejter Pavlović poziva na mirno rešenje problema i podseća da će skejteri ubrzo biti komšije s tim stanarima.
Zipa rekurzija
« Poslednja izmena: 12. Март 2008, 12:24:28 iva » Sačuvana

...:)...(S)...(*)....
Newbie
*

« Odgovor #103 poslato: 12. Март 2008, 13:38:10 »

Samo kratak komentar vezan za mir i tisinu i zivot u gradu... U svim velikim gradovima zapadne evrope i amerike, u kojima sam imao prilike da boravim, postoje delovi grada gde ljudi zive u miru i tisini. Beograd nece biti nista bolji/veci/moderniji ako svima pod prozore postavimo izvore buke. Sto se skejt parkova u centru Londona tice, mi ovde ne pricamo o izgradnji skejt parka na Tasmajdanu, nego u bloku 70. Beograd treba da ima skejt park. Koliko sam mogao da procitam, jedan postoji na Adi ali su sprave izlomljene? Sto onda Grad lepo to ne popravi? Umesto da se svi ovde krvimo oko, u stvari, katastrofalne lokacije. Ako vec mora da bude na Novom Beogradu, eno ima ogroman prostor ispod sportskog centra 11. april, izmedju Tosinig Bunara i Bez. Kose, blizu Studenskog grada. Ali cenim da opstina tamo planira neku velelepnu poslovnu zgradu... Smeško
Sačuvana
zenzen
Gost
« Odgovor #104 poslato: 12. Март 2008, 14:16:12 »

Predlazem da svi vi koji st za Skejt park kazete na kojim lokacijama zivite i da lobirate vase komsije da se izgradi kod Vas, mislim glupo je da se cimate do Novog Beograda...
Bas pre neki dan sam prelazila most i mislim da imam idealnu lokaciju za vas-sa NBG strane staro sajmiste, blizu Vama koji ste u centru blizu ljudima sa NBG-a, nema zive duse, priroda, imate i kosinu ma fenomenalno...Razmislite mislim toliko dugo ste ga cekali
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20
Štampaj
Prebaci se na: