Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Blokovi - Novi Beograd - ForumBlokoviSportSkejt park [blok 70A -> Ušće]
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20
Štampaj
Autor Tema: Skejt park [blok 70A -> Ušće]  (Pročitano 267790 puta)
andrija07
Newbie
*

blokokratija

« Odgovor #105 poslato: 12. Март 2008, 14:29:22 »

ako ti hoćeš da gradiš skejt park na mestu logora, slobodno... Mislim samo da ćeš ceo Izrael navući na vrat
Sačuvana

to ti je kak naše Fužine, sam grđe..........
Uby
Newbie
*

« Odgovor #106 poslato: 12. Март 2008, 14:31:02 »

Ok, ja sam iz Zemuna i nije mi problem da se cimam. Ako vec hocete da se resi problem zashto vash predstavnik nije doshao? Ako mislite da ne mozemo kao ljudi da se dogovorimo, onda stvarno nemam reci...
« Poslednja izmena: 12. Март 2008, 15:57:47 Uby » Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #107 poslato: 12. Март 2008, 14:41:08 »

Uby, to se zove opstrukcija.
Iako sam imao razumevanja u početku za problem ljudi koji tu žive, ovo što rade više nema nikakvog smisla. Ustvari, pitanje je koliko ljudi zaista podržava tog predsednika kućnog saveta u svemu ovome. Jesu ti ljudi potpisali peticiju ali verovatno je on išao od vrata do vrata pa ljudi i ne razmišljaju mnogo nego su u fazonu daj da potpišem gde treba, da ga otkačim da ne smara više.
Odgovorite lepo na pitanje: zašto juče niste otišli na taj sastanak?
Pre neki dan sam šetao tamo i nijedna zgrada uopšte nije okrenuta ka mestu gde treba da bude park.
Sačuvana

zenzen
Gost
« Odgovor #108 poslato: 12. Март 2008, 16:14:03 »

Svi smo slozni, ljudi su sami trazili da potpisu, peticija je potpisana za 3 sata i dalje se potpisuje...Mozda da zivite tamo gde mi zivimo imali biste vise razumevanja...Potpisalo ne oko 15-20 ulaza a to nije malo i to punoletnih ljudi, koji nisu penzioneri i znaju kako je ziveti u ovom delu grada, cim su ljudi dobili informaciju da se tu gradi-niko nije znao za ovo peticija je potpisana jako brzo...To sto pisu novine je stav opstine i to jednostran, furaju ljudi svoju politiku a naravno ljudi to citaju...Tacno se vidi kako menjate misljenje odkada su poceli da objavljuju clanke u 24 sata u kojima se forsira jedna strana price

Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #109 poslato: 12. Март 2008, 16:37:55 »

Možda nisi prmetila pitanje pa ću ga ponoviti:
zašto juče niste otišli na taj sastanak u opštini?
Sačuvana

Sk8er
Newbie
*

« Odgovor #110 poslato: 12. Март 2008, 16:50:36 »

Zenzen? Josh uvek pajkish? Kad nameravash da se probudish? Pa zashto mislish da da skejtera ima samo u centru? Vishe ih ih ima na novom Beogradu, da si ti meni zziva i zdrava. I nemoj mi te priche o peticiji koja je trajala samo tri sata za 20 ulaza. Jeste to neku radnu akciju organizovali, ali privatnu? Hahaha. Super vam je peticija. Shto je niste doneli na sastanak u opshtinu "svoju" juche?

Iva - Car si, svega mi...
Sačuvana
Uby
Newbie
*

« Odgovor #111 poslato: 12. Март 2008, 17:21:31 »

Možda nisi prmetila pitanje pa ću ga ponoviti:
zašto juče niste otišli na taj sastanak u opštini?
isto pitanje i ovde...
Sačuvana
zenzen
Gost
« Odgovor #112 poslato: 12. Март 2008, 18:15:28 »

Paticija govori dovoljno o volji gradjana i to je sve sto imam da kazem...
Ako neko to zanemaruje i ne shvata ozbiljno njegov problem...
Sta ce biti videcemo u danima koji dolaze...
PLS IVO skini me sa blokova kao usera, thnx

Sačuvana
MTB RULES
Newbie
*

« Odgovor #113 poslato: 12. Март 2008, 18:28:10 »

zenzen aka Andreja Markovic brate stvarno si jadan jadan jadan. Nekako dodje mi da te zalim ali mi neide.
Sačuvana
lenjin
Newbie
*

« Odgovor #114 poslato: 12. Март 2008, 19:23:25 »

ovako, danasnji clanak me je naterao da posetim ovaj 4um i procitam celu temu. do danas sam mislio da je extra sto ce u mom kraju izgraditi sportski objekat ovakve vrste. pun mi je ***** Delta/Airport Sitija, Idea, Rodica, Neptuna...
i treba skejt_park da se izgradi, ali ono tamo u 70a vam nikako nece odgovarati!
Sto se tice problema poplave prepustite nama i nemojte da se brinete lako cemo mi.
majke ti, kako cete VI da brinete?! a posebno me interesuje kako cete sa lakocom? jel ti znas sta je poplava? mesec+ dana ce vam staza finija od asfalta za F1 lezati u mulju i govnima! razjebace vam voda za dva a ne za 30 dana! da se ja nesto pitam, dao bih vam da izgradite to gde god hocete, jer znam da je potrebno, ali zasracete 20ogodisnje cekanje i nerviranje jer vas navlace kao OVCE!!!
i znam da necete praviti buku, i stvarati probleme. meni nisu jasni stanari zasto se bune. ocigledno ne znaju sta su to naumili da naprave kod njih pa su digli frku.
ali ljudi ukapirajte. ako vam izgrade ovog proleca skejt_park na trenutnoj lokaciji, molite Boga da ce vam biti citav na leto. znam sta pricam jer su ljudi koji su vlasnici kucice sa druge strane nasipa u blizini spomenika Gandiju imali zestokih problema da sacuvaju istu i NA KRAJU NISU USPELI! voda je sjebala sve! ta lokacija vam nije pametna zato brze-bolje menjajte jer znam da vam se zuri. iskoristite sad to jer se i politicarima zuri.

sto se tice sastanka, jel nekome bio upucen poziv? o mestu i vremenu. i kome?

anyway, za ovaj problem koji vam napisah u kilometarskom postu, vam ne trebaju stanari. ja bih vam dao da gradite i ispred moje zgrade samo jbg nema mesta. aj' pozzz i pamet u glavu
Sačuvana
Zoran Valuta, zvani Kiza
Full Member

« Odgovor #115 poslato: 12. Март 2008, 19:40:04 »

Ima jedan divan predeo izmedju 63. jug i 63. sever - jes' da je to prodaNo vec poodavno ali mozda moze nesto da se uradi. Sjebace vam voda sve...
Sačuvana

-'Alo, bre, Kecmane, bre, u redu je, bre...mrš, bre, deco u pi**u materinu!!
-Smiri se, Zorane, deca su to...
...:)...(S)...(*)....
Newbie
*

« Odgovor #116 poslato: 12. Март 2008, 22:48:49 »

Zenzen? Josh uvek pajkish? Kad nameravash da se probudish? Pa zashto mislish da da skejtera ima samo u centru? Vishe ih ih ima na novom Beogradu, da si ti meni zziva i zdrava. I nemoj mi te priche o peticiji koja je trajala samo tri sata za 20 ulaza. Jeste to neku radnu akciju organizovali, ali privatnu? Hahaha. Super vam je peticija. Shto je niste doneli na sastanak u opshtinu "svoju" juche?

Nije mi jasno zasto pokusavas da losu ideju napravis dobrom tako sto ces ismevati ljude koji ne misle kao ti? Pokusavas nekoga da impresioniras?
Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #117 poslato: 12. Март 2008, 23:50:02 »

Ništa od skejt parka, makar ja tako tumačim ovu vest. Kao za dva meseca, to znači posle izbora, to znači - nikad!

Citat: 24 sata
Izgradnja modernog skejt-parka u novobeogradskom Bloku 70a počeće najverovatnije za dva meseca, a tender će biti raspisan sledeće nedelje, najavila je glavni arhitekta opštine Novi Beograd Ivana Milenković.
- Prikupljamo dokumentaciju za tender i taj posao ćemo završiti do kraja nedelje posle čega ćemo pozvati predsednike skupština stanara koji se protive izgradnji na prezentaciju i detaljno ih informisati o projektu - najavljuje Milenkovićeva dodajući da je bilo slučajeva da su građani dolazili da se žale i da su nakon razgovora promenili mišljenje.
Milenkovićeva je dodala da se skejt-park može napraviti za sedam dana jer radovi obuhvataju samo betoniranje terena i postavljanje rampi za skejt. Park od 2.000 kvadrata nalaziće se uz Savsko šetalište, van samog bloka i na oko 100 metara od stambenih zgrada, a oko parka biće uređena zelena površina od osam hektara.
http://www.24sata.co.yu/vesti.php?id=22311
Sačuvana

Sk8er
Newbie
*

« Odgovor #118 poslato: 13. Март 2008, 00:04:09 »

Nije mi jasno zasto pokusavas da losu ideju napravis dobrom tako sto ces ismevati ljude koji ne misle kao ti? Pokusavas nekoga da impresioniras?
Ako cjete od nas idalje da pravite budale, onda cjemo tako da se i ponashamo...
Sačuvana
lenjin
Newbie
*

« Odgovor #119 poslato: 13. Март 2008, 00:27:30 »

Ništa od skejt parka, makar ja tako tumačim ovu vest. Kao za dva meseca, to znači posle izbora, to znači - nikad!
http://www.24sata.co.yu/vesti.php?id=22311
jes' da deluje malo naivno sa moje strane, ali mislim da ce biti tog skejt_parka i to u skorije vreme... sto skorije, nadam se Smeško

Ako cjete od nas idalje da pravite budale, onda cjemo tako da se i ponashamo...
ljudi, aj' molim vas pokusajte da se ne delite vishe na MI/VI grupacije.
posto obe strane imaju zelju za saradnjom (ili se barem neki trude), da li skejteri imaju neku drugu lokaciju ili po svaku cenu hoce b70a?
mislim, mene sigurno nece zanimati u kakvom je stanju taj park posto se time i ne bavim. da li mislite da je mesto SPu tu, i koliko vremena mu dajete da ce opstati (misleci na prirodne (ne)pogode)?

meni je jako trulo sto ti razgovori nisu uspeli. bash na njima ste zajedno mogli da ih (politicare) stisnete i izvucete max za sve! nadam se da ce biti jos prilika za iste i da ce obe strane biti pozvane i spremne za saradnju. da sam na vasem mestu pitao bih opstinkog arhitektu da li postoji neka alternativna lokacija, i sa njene strane ocekivao ne (ili blagu tisinu) a onda bih joj predlozio vec spremljene (prakticno zapakovane) ideje.
pozzzzZ
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20
Štampaj
Prebaci se na: