Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Blokovi - Novi Beograd - ForumBlokoviSportSkejt park [blok 70A -> Ušće]
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20
Štampaj
Autor Tema: Skejt park [blok 70A -> Ušće]  (Pročitano 267095 puta)
...:)...(S)...(*)....
Newbie
*

« Odgovor #120 poslato: 13. Март 2008, 10:28:22 »

Ako cjete od nas idalje da pravite budale, onda cjemo tako da se i ponashamo...
Hmmm... zasto mislis da neko od "vas" pravi budale ako misli da je skejt park u njegovom dvoristu losa ideja? Zasto to licno shvatas? Ljudi ne zele buku i guzvu uopste, veze to nema sa "vama".
Sačuvana
Uby
Newbie
*

« Odgovor #121 poslato: 13. Март 2008, 13:18:38 »

mesto gde je predvidjen park je udaljeno 100 metara od prve zgrade. dovoljno daleko da ne remeti mir u vashem "dvorishtu"...
Sačuvana
Sk8er
Newbie
*

« Odgovor #122 poslato: 13. Март 2008, 17:20:17 »

Hmmm... zasto mislis da neko od "vas" pravi budale ako misli da je skejt park u njegovom dvoristu losa ideja? Zasto to licno shvatas? Ljudi ne zele buku i guzvu uopste, veze to nema sa "vama".

Dvorishtu? Hahaha. Ako nisi znala, lokacija je van bloka 70a, gde vi nemate niti uticaja, niti nadlezznost. Bicjemo komshije, a izmedju ostalog, zashto mislish da cje biti guzzva i galama? Pa nema nas 1000. Bar ne josh uvek...  Pa i da bude, ti lepo pozovi miliciju ako ti smeta. Pazi samo kad vreme odmaranja...

P.S. Mozzemo ovako u nedogled bespotrebno. Ugovoren je tachan datum pochetka radova. Vidimo se tamo...
Sačuvana
...:)...(S)...(*)....
Newbie
*

« Odgovor #123 poslato: 13. Март 2008, 20:24:25 »

Dvorishtu? Hahaha. Ako nisi znala, lokacija je van bloka 70a, gde vi nemate niti uticaja, niti nadlezznost. Bicjemo komshije, a izmedju ostalog, zashto mislish da cje biti guzzva i galama? Pa nema nas 1000. Bar ne josh uvek...  Pa i da bude, ti lepo pozovi miliciju ako ti smeta. Pazi samo kad vreme odmaranja...

P.S. Mozzemo ovako u nedogled bespotrebno. Ugovoren je tachan datum pochetka radova. Vidimo se tamo...

Stvarno bespotrebno. Nemam sta da napisem sto vec nisam napisao, a ti pogresno shvatila. Vidimo se...
Sačuvana
[velja]
Full Member

...this isn't the Lincoln Tunnel, Sam !?

« Odgovor #124 poslato: 13. Март 2008, 20:40:40 »

jel ti znas sta je poplava? mesec+ dana ce vam staza finija od asfalta za F1 lezati u mulju i govnima!

Sve su oni smislili. Napravice novi ekstremni sport, de ces ekstremnije od skejtinga po govnima...Ako ti to smeta, idi na selo ! Ovo je moderan grad...
« Poslednja izmena: 13. Март 2008, 22:52:02 [velja] » Sačuvana

blokovi su meka i medina...                          - >  velja.blokovi.com   <-
Zoran Valuta, zvani Kiza
Full Member

« Odgovor #125 poslato: 14. Март 2008, 01:37:46 »

Ama, bre, problem je poplavljena lokacija...aaaaaaaaa...
Sačuvana

-'Alo, bre, Kecmane, bre, u redu je, bre...mrš, bre, deco u pi**u materinu!!
-Smiri se, Zorane, deca su to...
vlajko
Full Member

« Odgovor #126 poslato: 14. Март 2008, 15:55:29 »

I jos tu pored, teren za bocanje, i dragstor koji radi non-stop u kome je sve dzabe, ali samo za blokove.com i da rade mlade neudate Albanke...
Sačuvana

Mi volim iskusenja, da, da, Mi ne trpimo ponizenja, ne, ne....
lenjin
Newbie
*

« Odgovor #127 poslato: 14. Март 2008, 16:57:25 »

Sve su oni smislili. Napravice novi ekstremni sport, de ces ekstremnije od skejtinga po govnima...Ako ti to smeta, idi na selo ! Ovo je moderan grad...
Neodlučan
Sačuvana
andrija07
Newbie
*

blokokratija

« Odgovor #128 poslato: 14. Март 2008, 17:14:27 »

Mislim da taj str8 park treba napraviti u Inđiji na mestu gde su RHCP imali koncert, ionako ona poljana ničemu ne služi, lako se stiže vozom za sat vremena ( kondukter ne naplaćuje dodatno za skejt), na skejtu neki i za dva. Ne pravi se buka, a ukoliko pritera, kukuruzi su svuda unaokolo... Marijan Rističević bi oberučke prihvatio ideju i verujem da bi dao i svoj traktor kao ispomoć u izgradnji istog
Sačuvana

to ti je kak naše Fužine, sam grđe..........
Sk8er
Newbie
*

« Odgovor #129 poslato: 14. Март 2008, 19:19:41 »

A ja mislim da bi ceo blok 70a trebao da se preseli tamo, poshto kao shto kazzesh nema nichega, pa vam niko ne bi smetao nikad i ne bi bilo buke... Sem kad budete vozili kombajne...
Sačuvana
Uby
Newbie
*

« Odgovor #130 poslato: 15. Март 2008, 09:18:43 »

cela ideja da se park gradi van grada je glupa. zashto da se cimamo i placamo karte za voz, da bi stigli do parka. ljudi ZIVITE U GRADU, ne na selu. normalno da ce se sve vishe i vishe graditi. pomirite se sa tim, jel se stalno svadjate. ko trazi mir, nek ide u prigradska naselja, shto dalje od centra, e tu je mir. ni ja nisam za to da mi sa splavova treshti celo vece muzika, i tu treba da se bunite, a ne za neshto shto moze samo da ulepsha nash grad i vashe naselje...
Sačuvana
andrija07
Newbie
*

blokokratija

« Odgovor #131 poslato: 15. Март 2008, 10:23:07 »

ali zaboravljaš onu staru narodnu umotvorinu:
najbolje skejtuju srbijanci
kad na noge navuku opanci
Mislim da ju je zapisao još Vuk Karadžić početkom 19. v. negde u Šumadiji, a otkrivena je među njegovim starim papirima i objavljena tek pre par godina
Sačuvana

Uby
Newbie
*

« Odgovor #132 poslato: 15. Март 2008, 13:53:38 »

e pa jbg, ovo je 21. vek a ne 19. Namigivanje

najvishe skejtera ima u BG-u, i on mora da bude u gradu, ne moze da bude bogu iza nogu. uostalom ne vidim razlog da se bunite, 100 metara je i vishe nego dvoljn. to je cela moja ulica, iz inata sam juce pogledao. ako ne mozete da shvatite da mi ne vozimo bagere nego skejt, onda stvarno ne znam shta da kazem. umesto da podrzite ovakvu akcju, ulepshace vam kraj, vi se bunite...
Sačuvana
Damyan
Newbie
*

« Odgovor #133 poslato: 15. Март 2008, 14:16:57 »

Poptuno se slazem...jedino sto mene brine jesu te poplave, ali to se valjda da nekako spreciti...u svakom slucaju, siguran sam da stanarima nema shta da smeta, osim mozda muzike sa takmicenja koja sigurno nece biti cesce od dva puta godishnje...a ako stanarima i to smeta, onda nije problem u buci nego u njihovim glavama...sve ovo moze da bude na obostranu korist i nema potrebe za prozivanjem i pretnjama...skejteri nisu birali gde ce opshtina to da gradi, a nema nikakvih razloga da stanarima ova lokacija smeta...to shto niko od stanara nije dosho na razgovor govori sve o njihovim razlozima...pa zar niste u stanju da porazgovarate o problemu...verovatno ste svesni da nemate argumenata...kakogod...nadam se da nece biti sranja kad se to napravi, jer mislim da nema potrebe...
Sačuvana
andrija07
Newbie
*

blokokratija

« Odgovor #134 poslato: 15. Март 2008, 14:33:19 »

Tako je, može da bude na obostranu korist. Spoj lokalnog i globalnog. Kada budu bila ta takmičenja mogu bake koje žive u okolini da prave limunadu za umorne skejtere i da je prodaju po pristupačnoj ceni. Takođe- ako se organizuje neko regionalno ili veće prvenstvo, mogu penzioneri da izdaju po jednu sobu skejterima iz inostranstva i da se alternativno finansiraju i da imaju dodatne prihode pored prihoda od penzija koje su ionako male. Zatim- bake mogu da iznesu pa da prodaju miljee i džempere i skejtove koje su ištrikale ( neko je zaista napalio babu da mu ištrika skejt- ušteda je više od 50% a i pokazao se boljim na beogradskom asfaltu).Mogućnosti za lokalni živalj su skoro neograničene. Svi zadovoljni i mirna Bosna!!
Sačuvana

Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20
Štampaj
Prebaci se na: