Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Blokovi - Novi Beograd - ForumBlokoviSportSkejt park [blok 70A -> Ušće]
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20
Štampaj
Autor Tema: Skejt park [blok 70A -> Ušće]  (Pročitano 267111 puta)
Uby
Newbie
*

« Odgovor #135 poslato: 15. Март 2008, 19:20:56 »

lol  Zelenko

pa pogledaj ovako, to mesto ce biti lepshe nego sad. dace shansu klincima da krenu da rade neshto lepo, zanjimljivo, ne samo da vise na ulici... eto ti korist... Cheesy
Sačuvana
chomy
Newbie
*

« Odgovor #136 poslato: 15. Март 2008, 20:49:26 »

Sačuvana
vlajko
Full Member

« Odgovor #137 poslato: 16. Март 2008, 10:59:20 »

^ Ja ne verujem u ovo, ovo je montaza!
Sačuvana

Mi volim iskusenja, da, da, Mi ne trpimo ponizenja, ne, ne....
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #138 poslato: 16. Март 2008, 14:10:36 »

Saopštenje opštine Novi Beograd:

Povodom najavljene izgradnje „Skejt parka“ u Novom Beogradu, na lokaciji Savskog keja kod Bloka 70 a, i peticija za i protiv njegove izgradnje, dužni smo da javnosti stavimo na uvid, radi pravovremenog, objektivnog i istinitog informisanja, sve relevantne činjenice vezane za projekat budućeg parka sa sportsko rekreativnim igralištem:

1. Lokacija na kojoj je predviđena izgradnja „Skejt parka“ – igrališta i parka nije u prostoru Bloka 70a već, u priobalnom pojasu reke Save, na Savskom keju.

2. Prema „Izmenama i dopunama Detaljnog urbanističkog plana dela savske obale u Novom Beogradu“ ( Sl. List grada Beograda br. 25/88), na datom prostoru, predviđen je uređeni teren za rekreaciju namenjen za rekreaciono bavljenje sportovima ispred Bloka 70a površine od 3000m2.

3. GO Novi Beograd datu lokaciju privodi nameni, vodeći računa o interesima građana јеr je Projektom predviđeno da u okviru parcele od 8 ha bude izgrađeno igralište na površini od 2000 m2. Taj prostor je danas neuređena i devastirana zelena površina, koja se nalazi iza Bloka 70a, od obaloutvrde do reke Save.

4. Lokacija na kojoj će se nalaziti Sportsko rekreativno igralište - „Skejt park“ je udaljena preko 100m vazdušne linije od najbliže zgrade, i počinje iza zaštitne obaloutvrde. Između nje i igrališta predviđena je sadnja dodatnog zaštitnog zelenog pojasa, drvoreda.

5. Igralište će okruživati uređeni zeleni pojas – park, sa javnom rasvetom, pešačkim stazama, rekvizitima i klupama za sedenje. Park će održavati JKP „Zelenilo Beograd“.

6. Igralište „Skejt parka“ je dimenzija 38 x 58m sa 15 sprava/rampi za skejt, rolere i bicikle. Projektom je predviđeno da igralište bude ograđeno.

7. „Skejt park“ će raditi tokom dana, za videla, pošto nije predviđena noćna rasveta na igralištu. Organizovana čuvarska služba brinuće o radnom vremenu, rekvizitima na igralištu i u okolnom parku.

8. Napominjemo da „Skejt park“ nije komercijalnog tipa, ulaz je besplatan, već je namenjen isključivo za sportsko rekreativne aktivnosti. U okviru igrališta neće biti ugostiteljskih objekata i sadržaja.

9. Izgradnjom parka i igrališta najzad će se sprečiti i neovlašćeni ulazak vozila na šetalište Savskog keja.

Namera Opštine Novi Beograd je da se izgradnjom prvog, pravog „Skejt park“ najzad pronađe pravi prostor koji je namenjen mladima koji se bave ovim atraktivnim sportovima u Beogradu i da se na taj način oplemeni i sadržajno popuni trenutno neuređeni i devastirani prostor Savskog keja, na dobrobit i interes svih građana.

Gradska opština Novi Beograd će, i pored neargumentovanih tvrdnji koje su se pojavile u javnosti, organizovati nekoliko satanaka sa zainteresovanim građanima, na kojima će upoznati javnost sa projektom izgradnje Sportsko rekreativnog igrališta i parka - „Skejt park“, na Savskom keju, kod Bloka 70 a.

Informativna služba Gradske opštine Novi Beograd
Sačuvana

Sk8er
Newbie
*

« Odgovor #139 poslato: 16. Март 2008, 14:20:32 »

Hvala Iva...

Evo ti josh par montazza, Vlajko...

<a href="http://www.youtube.com/v/6sG-vpVeGNw" target="_blank">http://www.youtube.com/v/6sG-vpVeGNw</a>
Sačuvana
dobermanX3M
Newbie
*

« Odgovor #140 poslato: 16. Март 2008, 15:55:30 »

za kada je zakazan pocetak radova?
Sačuvana

ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #141 poslato: 16. Март 2008, 16:03:10 »

Nije još ni tender raspisan tako da nema šanse da 11. aprila bude otvaranje, kako su najavljivali. Sad iz opštine govore da će za dva meseca biti gotov, znači polovina maja.
Sačuvana

vlajko
Full Member

« Odgovor #142 poslato: 16. Март 2008, 16:58:58 »

Ja bih bas voleo da se ovo sto pre izgrdi...
Daj te ljudima da se igraju...
Sačuvana

Mi volim iskusenja, da, da, Mi ne trpimo ponizenja, ne, ne....
Uby
Newbie
*

« Odgovor #143 poslato: 16. Март 2008, 21:05:03 »

negde sam cuo da necemo moci posle odredjenog vremeda da vozimo? je li to tacno?
Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #144 poslato: 17. Март 2008, 00:44:19 »

pročitaj tacku 7 saopštenja, par poruka iznad
Sačuvana

andrija07
Newbie
*

blokokratija

« Odgovor #145 poslato: 17. Март 2008, 01:10:38 »

skejtanje samo za VIDELA jer bake koje skejtuju iz 62-og ne vide noću da se vrate kući. Pa  koja VIDELA, koja PANULA..........
« Poslednja izmena: 17. Март 2008, 01:38:55 andrija07 » Sačuvana

to ti je kak naše Fužine, sam grđe..........
Uby
Newbie
*

« Odgovor #146 poslato: 17. Март 2008, 07:41:52 »

evo sad sam procitao... pa mislim da to nije ok, zasho ogranicavati vreme?
Sačuvana
Bo_JAH
Hero Member

« Odgovor #147 poslato: 17. Март 2008, 08:41:04 »

Zato sto pored skejta, treba da ustajete na vreme, idete u shkolu i uchite po neshto.
 Izvalio sam da od 88-og godishta niko ne ide redovno u srednju shkolu, jbt!  Zelenko

E, a sto se tice skejt parka. Josh jedno dodatno reshenje bi moglo da bude i izolacija od buke. To je inace popularno kada auto-put prolazi kroz grad. To treba i kod nas da rade na delu auto-puta kroz Novi Beograd. Tako da, moze to i oko sk8 parka da se odradi. Ne treba mnogo. Ako moze da spreci buku koja doalzi sa auto-puta, moze i od skejtera.
Sačuvana
Uby
Newbie
*

« Odgovor #148 poslato: 17. Март 2008, 08:47:14 »

pa jbg, mi cemo uglavnom da vozimo kad je leto, a tada je raspust...  Zelenko

pa kad je leto ne mozesh da vozish pre 6 ili 7, a ako se, lupam park zatvara u 12, mi necemo moci da se izvozamo, imash ljudi koji rade do kasno pa dok dodju kuci, odmore se, nece moci ni da dodju na red u parku...
Sačuvana
Zoran Valuta, zvani Kiza
Full Member

« Odgovor #149 poslato: 17. Март 2008, 11:51:30 »

Izvalio sam da od 88-og godishta niko ne ide redovno u srednju shkolu, jbt!  Zelenko

Hmm...mozda zato sto su svi upisali fakultet?? Cheesy
Sačuvana

-'Alo, bre, Kecmane, bre, u redu je, bre...mrš, bre, deco u pi**u materinu!!
-Smiri se, Zorane, deca su to...
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20
Štampaj
Prebaci se na: