Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Blokovi - Novi Beograd - ForumBlokoviSportSkejt park [blok 70A -> Ušće]
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20
Štampaj
Autor Tema: Skejt park [blok 70A -> Ušće]  (Pročitano 267093 puta)
chomy
Newbie
*

« Odgovor #150 poslato: 18. Март 2008, 09:17:14 »

Есте прочитали новине?
Sačuvana
bata corlaja
Global Moderator
Sr. Member

« Odgovor #151 poslato: 18. Март 2008, 09:59:24 »

Esam!
Sačuvana
Bo_JAH
Hero Member

« Odgovor #152 poslato: 18. Март 2008, 10:28:01 »

Hmm...mozda zato sto su svi upisali fakultet?? Cheesy

Ma pre toga. Mislim dok nisu trebali da upisu fax. A i ima ih koji ni srednju nisu zavrsili.
Sačuvana
Zoran Valuta, zvani Kiza
Full Member

« Odgovor #153 poslato: 18. Март 2008, 13:26:09 »

Toga ima u svim godistima, nemo' da brines... Namigivanje
Sačuvana

-'Alo, bre, Kecmane, bre, u redu je, bre...mrš, bre, deco u pi**u materinu!!
-Smiri se, Zorane, deca su to...
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #154 poslato: 19. Март 2008, 15:16:30 »

I skejteri su ukapirali kako se vodi politika:

Citat
Predstavnici grada i opštine Novi Beograd dobili su danas pismo Skejtbord kluba „Kobazz” u kome se zahvaljuju za izgradnju prvog skejt parka u Beogradu. Oni ističu da je važno da briga o mladima bude prioritet i da se ova inicijativa oslanja na usvojeni Nacionalni program za mlade. Pismo je potpisalo oko hiljadu ljubitelja ovog sporta.

Iskazana je i zahvalnost gradu i opštini zbog preduzetih mera da se ovaj park ogradi kako bi bio sređeniji i bezbedniji.
http://www.beograd.org.yu/cms/view.php?id=1309464
Sačuvana

MTB RULES
Newbie
*

« Odgovor #155 poslato: 20. Март 2008, 17:56:25 »

Sad sam gledao na RTS-u bilo o skejt parku protestvovalo samo babe i dede i onaj Markovic sve neki penzosi koji ne znaju nista a taj markovic bled kao da je ustao iz groba. Dobro je sto nije bilo ni jednog mladog na tom protestu samo raspali JNA oficiri i babe koje misle da je Tito jos ziv.
mislim hahahahahh koliko jos te komunjare misle da unistavalj omladinu i ovu zemlju SMRT KOMUNISTIMA
Sačuvana
BadMan
Hero Member

« Odgovor #156 poslato: 20. Март 2008, 18:35:39 »

Ko bre kaže da Tito nije živ?
Jesi ti normalan?
Sačuvana

Zoran Valuta, zvani Kiza
Full Member

« Odgovor #157 poslato: 20. Март 2008, 23:51:44 »

Tito je ziv... Reks ga je spasio!! Reks cuko!!!
Sačuvana

-'Alo, bre, Kecmane, bre, u redu je, bre...mrš, bre, deco u pi**u materinu!!
-Smiri se, Zorane, deca su to...
Uby
Newbie
*

« Odgovor #158 poslato: 21. Март 2008, 11:57:31 »

ma to je markovic navukao babe da izadju napolje, iako ne izlaze. rekao im da smo mi narkomani, huligani, i ko zna shta josh. verovatno im je rekao i da smo hipici, a babe kao pionirke komunizma, naucene da to nije dobro, pa sad nashle da se prave pametne i da se bune, a ne znaju ni protiv cega se bune. kaze neki cica, nece biti mesta za parking, na onoliku poljanu stace i jambo jet...
Sačuvana
vlajko
Full Member

« Odgovor #159 poslato: 21. Март 2008, 12:35:57 »

A hocete da napravite jos i nato bazu....
A mislili ste da cete nas preci, e pa necete....
Sačuvana

Mi volim iskusenja, da, da, Mi ne trpimo ponizenja, ne, ne....
trishanin
Newbie
*

« Odgovor #160 poslato: 21. Март 2008, 13:38:33 »

Da li neko zna sta se sada dogadja sa izgradnjom? Cuo sam da ce da penzija da brani telima teritoriju.

(U medjuvremenu se pojavio prilog na tvb92)

<a href="http://www.youtube.com/v/uCCAIwtQvJM" target="_blank">http://www.youtube.com/v/uCCAIwtQvJM</a>
« Poslednja izmena: 21. Март 2008, 14:23:01 trishanin » Sačuvana

chomy
Newbie
*

« Odgovor #161 poslato: 21. Март 2008, 16:35:35 »

Невиђено лудило!

<a href="http://www.youtube.com/v/LKouvig1f-8" target="_blank">http://www.youtube.com/v/LKouvig1f-8</a>

Мислим да ту треба да буде парцела са гробљем па да уживају у тишини.
Sačuvana
serafin
Newbie
*

« Odgovor #162 poslato: 21. Март 2008, 16:42:01 »

MTB nisi mnogo informisan, brate. To sto su penzosi bili na protestu znaci da je protest bio u 12:30 kad je ostali deo bloka na poslu. To ne znaci da ih ostali ne podrzavaju (kao na primer JA). Nemoj biti mnogo siguran da ce ti skejt podloga preziveti vise od godinu dana poplave (ili penzionera Smeško).

BTW, bas me zanima koja ce vlast otvoriti skejt park i slikati se pred gomilom besnih gradjana koji se tome protive. Ja sam inace njihov simpatizer, ali cu posle svega debelo razmisliti da li cu za njh glasati na sledecim lokalnim izborima kad manje vode racuna o svojim gradjanima (lokalnom stanovnistvu), a vise o nekima koji nisu odavde. Steta sto (sve) vase glasove ne mogu da racunaju za opstinske izbore.  

Kontam ja da vama treba mesto (i imali ste ga na Adi) ali ne treba to mesto da bude u rezidencijalnom delu grada.  S obzirom da se mnogo toga vrti i oko izbora, videcemo kako ce se sve ovo zavrsiti.

Pozdrav za sve (i komsije i skejtere)!!

PS. Odmah da kazem da nisam Andrija, jer vidim da je najveca fora na forumu da svakog ko brani blok 70a proglasiti Andrijom SmeškoSmeškoSmeškoSmeško
Sačuvana
ivke
Administrator
Hero Member

« Odgovor #163 poslato: 21. Март 2008, 18:34:35 »

Da li neko zna sta se sada dogadja sa izgradnjom? Cuo sam da ce da penzija da brani telima teritoriju.

(U medjuvremenu se pojavio prilog na tvb92)

<a href="http://www.youtube.com/v/uCCAIwtQvJM" target="_blank">http://www.youtube.com/v/uCCAIwtQvJM</a>

Nevezano za konkretnu temu, ovaj prilog na devedesetdvojci lepo pokazuje sve šta ne valja u toj medijskoj kući. Novinar zauzima stranu, selektivno iznosi činjenice, nema stava druge strane osim kroz ciničan glas novinara,... Toliko su izgubili osećaj za objektivno novinarstvo da ne mogu ni u ovako banalnoj temi da se uzdrže od navijačkog novinarstva.

Što se tiče izgradnje - tek treba da se raspiše tender, navodno će sledeće nedelje. Onda teče procedura dok se prikupe ponude, izabere izvođač itd... iz opštine najavljuju gradnju za kraj maja. S obzirom da su prvo najavljivali 11. aprli kao dan svečanog otvaranja ne bi me iznenadilo da sve to bude gotovo na jesen.
Naravno ni u jednom ovom prilogu niko nije pitao ljude iz opštine šta će se desiti posle prve poplave (a svake godine je bude).
Sačuvana

chomy
Newbie
*

« Odgovor #164 poslato: 22. Март 2008, 09:12:07 »

Реално да али људи који су били против нису хтели да дају изјаву, чак је и клип премонтиран у односу на јутарњи програм.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20
Štampaj
Prebaci se na: