Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Blokovi - Novi Beograd - ForumBlokoviSportSkejt park [blok 70A -> Ušće]
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20
Štampaj
Autor Tema: Skejt park [blok 70A -> Ušće]  (Pročitano 267088 puta)
andrija07
Newbie
*

blokokratija

« Odgovor #165 poslato: 22. Март 2008, 17:59:12 »

B92 sada javio-JSO je rehabilitovana sa ciljem da spreči gradnju skejt parka. Ambasador Rusije pokušao da uloži  veto u UN, a Evropska Unija i USA jednoglasno- Skejt park nisu blokovi!
Sačuvana

to ti je kak naše Fužine, sam grđe..........
chomy
Newbie
*

« Odgovor #166 poslato: 23. Март 2008, 01:09:53 »

Zelenko
Sačuvana
[velja]
Full Member

...this isn't the Lincoln Tunnel, Sam !?

« Odgovor #167 poslato: 23. Март 2008, 18:38:32 »

Lepo kaze baba..."ne postoji mutav skejt, to ide uz ogromnu muziku..."
Sačuvana

blokovi su meka i medina...                          - >  velja.blokovi.com   <-
vlajko
Full Member

« Odgovor #168 poslato: 23. Март 2008, 20:14:14 »

Neprocenjivo!
Sačuvana

Mi volim iskusenja, da, da, Mi ne trpimo ponizenja, ne, ne....
Uby
Newbie
*

« Odgovor #169 poslato: 24. Март 2008, 15:59:21 »

jel ova baba novi predstavnik?  Jezik
Sačuvana
vlajko
Full Member

« Odgovor #170 poslato: 24. Март 2008, 16:22:08 »

Ona je pocasni predsednik Kucnog saveta! Dozivotno!
Sačuvana

Sk8er
Newbie
*

« Odgovor #171 poslato: 24. Март 2008, 22:56:34 »

Ma jok, bre. Mi cjemo tu da valjamo drogu i da dolazimo besnim velikim kolima... Hahahaha
Sačuvana
Zoran Valuta, zvani Kiza
Full Member

« Odgovor #172 poslato: 25. Март 2008, 00:15:21 »

A ja cu vicem "kikiriki, semenke, sport za zubi, slane zanimacije..."
Sačuvana

-'Alo, bre, Kecmane, bre, u redu je, bre...mrš, bre, deco u pi**u materinu!!
-Smiri se, Zorane, deca su to...
Uby
Newbie
*

« Odgovor #173 poslato: 25. Март 2008, 12:25:10 »

matorcima treba prirediti neko predavanje, neku prezentaciju mozda da se upoznaju sa skejterima, da shvate zashto nam je potreban park, ali molicu lepo, bez sherpi, vila i drugih ubojitih oruzija...

ako neko bude dilovao, i pushtao seljacku muziku to ce biti ovi sa splavova, cudi me da se na njih niste zalili...
Sačuvana
bamboocha
Hero Member

« Odgovor #174 poslato: 26. Март 2008, 14:29:43 »

Tim matorim seljacinama treba reci da ce oni i onako da izumru, dok se to sagradi! Domorodci mladih godina kojima to smeta su ljaneri i mislim da im treba oduzeti pravo glasa!
Ovde, ispod, sam nesto rekao ali je to zabranjeno reci, jer je u pitanju sukob dvojice najmocnijih vlasnika medija na Novom Beogradu: V.M. je jedan, a I.M. je drugi. To je sve, necu da iskusavam ban  Namigivanje

edit: obrisan offtopic
« Poslednja izmena: 27. Март 2008, 07:58:51 bamboocha » Sačuvana

www.ispred-dragstora.com
www.mikipirs.cjb.net
Jebes Djuran Djuran,
Jebes Tirs For Firs
Danas rula Miki Pirs
A svak voli Britni Spirs!!!
vlajko
Full Member

« Odgovor #175 poslato: 26. Март 2008, 16:41:17 »

A topli obrok?
Sačuvana

sasha
Gost
« Odgovor #176 poslato: 26. Март 2008, 22:12:51 »

ja sam iz bloka 70, setam se tim kejom i gledam taj ""divni park "" ispred nasipa i tu divnu "'tisinu sa splavova "' pa sve to sto nam smeta godinama  i ne mogu da verujem koliko ste se okomili na taj skejt park.Zasto ?
pa zato sto ste mali misevi i cavulje , jer nemate hrabrosti da se suprostavite vlasnicima splavova vec vam smetaju ta deca koja voze skejt, mounty bike i rolere.
treba da vas sramota bude .
Skejt park sa uredjenim okolisom i klupama umesto te izrovane livade pune blata  u bloku 70  je nejpozitivnija stvar koje je mogla de se uradi u zadnjih ne znam koliko godina.
To je sport i ta buka od 20-tak tockica po nekoj podlozi vam sad odjednom toliko smeta. Vi ste svi gomila isfrustriranih miseva koja nikad u zivotu i nije imala muda ni za sta. nego svoje furstracije i svoje nezadovoljstvo sobom lecite tako sto deci , nasoj deci zabranjujete da imaju svoj park .
kakvi ste vi cmarovi .
A taj Andrija koji se pominje i koji je poceo sve ovo prepucavanje je i najveci chmar svih chmarova u bloku 70.
Sačuvana
sasha
Gost
« Odgovor #177 poslato: 26. Март 2008, 22:29:43 »

ja sam iz bloka 70 i setam se kejom godinama i gledam tu  ""divnu livadicu "" ispred nasipa i slusam ""umilne zvuke splavova"" i ne mogu da verujem da ste se sada svi okomili na skejt park .
Zasto ?
 Pa zato sto ste svi vi mali mishevi koji nemate hrabrosti ni za sta u svom zivotu i nemate muda da se suprostavite vlasnicima splavova vec sve svoje frustracije hocete da iskalite na skejt parku !!!
kako vas nije sramota
Pa taj skejt park sa uredjenim okolisem i klupama za klince koji voze skejt, bicikle i rolere je nesto najpozitivnije sto je moglo da se desi u nasem bloku za sve ove godine propadanja keja i te izrovane i blatnjave livadice ispred nasipa.
Gledam te stanare na TV-u koji cmizdre tu za neki svoj ""mir"" a ustvari  ni njima ni vama koji niste javno kukali nego se krijete iza ovih foruma ne smeta ustvari skejt park nego vi vashe frustracije, nezadovoljstvo sobom i svojim zivotom iskaljujete na jadan skejt park.
Vi ste svi chmarovi a taj Andrija ili kako se vec zove koji ja zapoceo ovo ""kolektivno ludilo "" je chmar svih chmarova.
 Ljutko
Sačuvana
chomy
Newbie
*

« Odgovor #178 poslato: 26. Март 2008, 23:59:28 »

Знате шта би било сјајно?
Да се терен пребаци негде друде је то јије проблем, а ваша деца кад буду почела да се баве овим спортом ви ћете да се питате где се они налазе кад оду на вожњу, а могли су да буду 100м од вашег дома...
Sačuvana
bamboocha
Hero Member

« Odgovor #179 poslato: 27. Март 2008, 08:05:11 »

Ali ko je tu vrhovni cmar, to se ja pitam! Zajebavam se! Dobro kazes, Sasa, ali to nema veze sto kazes, jer se ovde uglavnom huli, tako da je deo sa cmarovima najvazniji za nastavak rasprave  Namigivanje
Nego, ja mislim da je prava sramota da se do sada niko iz opstine nije javio da nesto kaze? Gde je P.R.? Gde je transparentnost!? Sede i kradu pare, dok se mi tu raspravljamo! Do novina jeste doslo, ali do lokalnih vlasti - nije! Kad mi dodu za pred izbore na vrata, imacu sta da im kazem!!! Jezik
Sačuvana

www.ispred-dragstora.com
www.mikipirs.cjb.net
Jebes Djuran Djuran,
Jebes Tirs For Firs
Danas rula Miki Pirs
A svak voli Britni Spirs!!!
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20
Štampaj
Prebaci se na: