Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

9135 poruka u 2041 tema- 1944 članova - Poslednji član: Nsnsns021
Blokovi - Novi Beograd - ForumBlokoviVideo & linkoviThey try to make me go to rehab, but I say no, no, no
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: They try to make me go to rehab, but I say no, no, no  (Pročitano 8184 puta)
BadMan
Hero Member

« poslato: 22. Јануар 2008, 21:08:11 »

Ejmi Vajnhaus konačno na rehabilitaciji
Utorak, 22. januar 2008. 21:07

Britanska zvezda Ejmi Vajnhaus konačno se odrekla teksta svoje pesme "they try to make me go to rehab, but I say no, no, no" - prijavila se u kliniku za odvikavanje od zavisnosti.

Ejmi (24) je snimljena kako, u društvu oca Miča, ulazi u "mercedes" zatamnjenih stakala. Automobil je zatim odvezao problematičnu pevačicu u centar "Edvard Haus" u Londonu, privatni centar za odvikavanje od droge i alkohola.

Sa fotografija se vidi i da je Ejmi "batalila" novu frizuru - kratku i izblajhanu - i vratila se svojoj prepoznatljivoj crnoj pundji.

Ranije tokom dana, na sajtu tabloida "Sun" pojavio se snimak na kojem Ejmi, po svemu sudeći, puši krek.

Na snimku koji je načinjen mobilnim telefonom u njenom stanu u Istočnom Londonu, vidi se Ejmi koja, pošto je ušmrkala izmrvljeni ekstazi i kokain, puši krek i to ispred njene svadbene fotografije.

U jednom trenutku može se čuti kako govori da je morala da popije i šest valijuma kako bi je "spustili".
Porodica i prijatelji mlade pevačice su već nekoliko puta pokušavali da joj pomognu, ali svaki put bezuspešno.

"Ona ne shvata da samu sebe ubija, ovaj video pokazuje ženu potpuno van kontrole. Ovaj put strahujemo za njen život", rekao je pevačicin prijatelj.

Organizatori dodele Gremi nagrada, koja treba da se održi 10. februara, i gde Ejmi Vajnhaus ima čak šest nominacija, i dalje se nadaju da će, kako je planirano, Ejmi nastupiti sa Markom Ronsonom, ali sada je to neizvesno zbog pevačicinog oporavka.

Debitantski album Ejmi Vajnhaus "Frank", na kojem je Ejmi bila koautor svih pesama, izdat 2003. godine, nominovan je za nagradu Merkjuri.

Njen drugi album "Back to Black" iz 2006. godine dobio je šest nominacija za Gremi, između ostalog za najboljeg umetnika, za album godine i pesmu godine.

Na dodeli Britanskih nagrada dobila je nagradu za najboljeg ženskog izvođača.

(MONDO)

« Poslednja izmena: 22. Јануар 2008, 21:18:47 iva » Sačuvana

bamboocha
Hero Member

« Odgovor #1 poslato: 23. Јануар 2008, 16:19:25 »

Sjajna je! Tako sam i ja na vrhuncu slave radio!
Sačuvana

www.ispred-dragstora.com
www.mikipirs.cjb.net
Jebes Djuran Djuran,
Jebes Tirs For Firs
Danas rula Miki Pirs
A svak voli Britni Spirs!!!
Bo_JAH
Hero Member

« Odgovor #2 poslato: 24. Јануар 2008, 12:16:06 »

Ne zaboravi, momche moje drago, ima josh do vrhunca kod tebe Jezik
Sačuvana